Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 33313
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στέλνω στο μοναδικό γραφείο που έχω κατασταλάξει πλέον και ζητάω Berna η molly .. η πρώτη ρεπό η άλλη κλεισμένη. Ζητάω κάποιες εναλλακτικές σε 4 - 5 που βρήκα ήταν η Άννα η οποία με πρώτη εικόνα δε μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση . Ψάχνω κριτικές τίποτα . Βλέπω ότι έχει 3 κριτικές η τελευταία φεβρουαριο του 2022 και οι δυο από αυτές ήταν κάκιστες. Μάλιστα είχε και άλλο όνομα Μαρία τότε . Το αναφέρω στο γραφείο σαν δισταγμό και η Έλενα η αγαπημένη που με εξυπηρετεί πάντα μου λέει ότι δε έχει παράπονα από κανέναν για τη συγκεκριμένη και ότι θα το ευχαριστηθώ.
Πάω στο ραντεβού που ήταν για δυο ώρες με δισταγμούς για να πω τη αλήθεια .
Η κοπέλα ήρθε δυο λεπτά νωρίτερα ντυμένη με ένα πουκάμισο δερμάτινο τζάκετ από πάνω και κάτω δερμάτινο φουστοσορτς μαύρες κάλτσες μαύρες μπότες .
Πάω να τη χαιρετήσω αρχίζει τα ρωσικά δε καταλάβαινε λέξη αγγλικά μα λέξη όμως .. είχα διαβάσει και τις κακές κριτικές λέω ωραία αρχίσαμε .. τελικά ένα τέταρτο πριν τη λήξη του ραντεβού ζήτησα παράταση άλλη 1 μισή ώρα που το χω κάνει άλλη μια φορά μόνο σε κοπέλα του ίδιου γραφειου . Συνολικά σε 3μιση ώρες με τελείωσε 5 φορές και είχαμε και πολλές κουβέντες για διαφορά με τη χρήση Google translate για το παραμικρό .
Δε χρειάζεται να πω λεπτομέρειες προτιμώ να τα κρατήσω για εμένα σαν μια όμορφη ανάμνηση που σίγουρα θα επαναληφθεί γιατί θα φύγει από τη χώρα τον Απρίλιο. Και βλέπω να επαναλαμβάνεται πάνω από μια φορά .
Για μένα ήταν το απόλυτο outsider του γραφειου που έβαλε γκολ από τα αποδυτήρια για αυτό και της χαρίζω μια κριτική που έχω καιρό να γράψω .
Έλενα από το glamour σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2023
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.259
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, elpotero και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2023
Φίλε είναι στενη ;
review reaction 1 hornyasfuck
23 Φεβρουαρίου, 2023
Καλό είναι φίλε να μοιράζεσαι τις λεπτομέρειες ώστε να έχουμε εικόνα και για κάθε πτυχή του ραντεβού...όπως έχω πει στις λεπτομέρειες κρύβεται ο διάολος...αλλά εντάξει...για να χύσεις 5 φορές...κάτι λέει αυτό....
review reaction 1 WRAIOS, andronikos3, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
23 Φεβρουαρίου, 2023
5 φορές σε 3 ώρες? Τωρα καταλαβαίνω γιατι απέτυχε το ραντεβού αου με την Αlisa8 .
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
23 Φεβρουαρίου, 2023
Φιλτατε μπραβο που σε τελειωσε σε 3 ωρες 5φορες πολυ το χαρηκαμε αλλα αν δεν δωσεις αισθητικη περιγραφη και πως παρεχει τις υπηρεσιες της (σωστα η λαθος ,ωραιο κορμι-προσωπο η οχι,απλα πραγματα μην φανταστεις) μαλλον θα παραμεινει outsider ,γκανιαν δεν θα γινει ποτεςς
review reaction 1 WRAIOS, Bartender 74, hornyasfuck
23 Φεβρουαρίου, 2023
Είναι ωραία τύπισσα η Άννα.
Την συνάντησα για 1 ώρα πριν 3 βδομάδες, είναι γυναίκα ρωσικής ξεχασμένης σχολής.
Είναι αυτό που λέμε ήσυχη δύναμη.
Δεν είχα χρόνο για παραπάνω.
Τα κάνει όλα ωραία.
Απλά το θέμα με τη γλώσσα είναι αυτό που μπορεί να σε στείλει καμιά Άννα αν το χε, να τρέχεις να βρεις οβωλα να την πηδάς συνέχεια....
Φοβερή επιδερμίδα, ματάρες, αεροπλανικη, φωνούλα γλυκιά, κ όσο πάει, δε θα σου πει όχι....
Είναι μασατζου λέει στη Μόσχα.
Καλό ητουνε το μασάζ της, δε λέω.
Φιλάει κ ωραία....
Πολύ καλή λύση !
review reaction 1 hornyasfuck, Km7699
23 Φεβρουαρίου, 2023
Ωραια κριτικη,5 φορες τελειωσες και δεν θελεις να πεις και λεπτομερειες.διαφημιστικό σποτακι μηπως?
review reaction 1 andronikos3, piko, hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6