Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφήνοντας τα στανταράκια μου και τολμώντας μιά νέα κοπέλα , μου πήγε πολύ όμορφα και περασα ένα υπέροχο απόγευμα.
Την αγωνία της πρώτης συνάντησης διαδέχθηκε η όμορφη έκπληξη όταν άνοιξα την πόρτα και είδα την Αρτεμη.
Το κορμάκι (κορμάρα) ασφυκτιούσε μέσα στα ρούχα τα οποία αποχωρίστηκε γρήγορα και μετά από ένα σύντομο μπανάκι ήρθε στο κρεβάτι για να συστηθούμε καλύτερα και να ξεκινήσει η μάχη. Η κοπελιά έχει ένα υπέροχο πρόσωπο, με όμορφα εκφραστικά μάτια και ένα latin κορμί που δεν μπορούσα να σταματήσω να χαιδεύω. Η θέα ξαπλωμένη η στα 4 είναι καταπληκτική και η αίσθηση του κορμιου η του στήθους πολύ όμορφη.
Το τι και πώς έγινε δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει η ότι είναι κάτι διαφορετικό από ότι έκαναν οι προηγούμενοι.
Και η διάθεση και η συμπεριφορά και η απόδοση , ήταν σε κορυφαία επίπεδα και η Αρτεμη προσπάθησε να με ευχαριστήσει σε ότι κάναμε. Καθαρή , καθαρότατη με ντουζάκια μετά από κάθε φορά.
Οι δύο ώρες αποδείχθηκαν λίγες, τουλάχιστον για μένα, και καλύτερα θα ήταν να είχα κλείσει τις διπλάσιες.
Ανυπομονώ για την επόμενη φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 17, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
veneto
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
1.323
Πόντοι:
6.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, mancunian1986, xagnostos2006 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού