Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 241204
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και θεωρώ ότι έχουν ειπωθεί τα πάντα για την Αννα, λόγω ότι στις αρχές που μπηκε εδώ ήμουν από αυτούς που δεν πείστηκαν αμέσως, ωφειλω να γράψω 2 πράγματα για την συνάντηση μας.
Να ξεκινήσω με την εμφάνιση της Αννας η οποία είναι στα γούστα τα δικά μου, το σώμα της είναι όπως δείχνουν οι φωτογραφίες και το πρόσωπο της ακόμα πιο ωραίο και γλυκό από τις φωτογραφίες.
Εξάλλου έχει μόνιμα ένα χαμόγελο στα χείλη λες και το έχει κανει τατουάζ.
Ηρθε με μια ελαφρά έως μηδαμινή καθυστέρηση όμορφα ντυμένη, και με το που μπήκε στο δωμάτιο αισθάνθηκα την οικειότητα που βγάζει κατευθείαν.
Λίγη κουβέντουλα και κατευθείαν στο μπάνιο να φρεσκάριστει.
Γύρισε στο κρεββάτι με πολύ ωραία σεξυ εσώρουχα και όχι με την πετσέτα τυλιγμένη όπως κάνουν οι περισσότερες κοπέλες.
Στα του αγώνα παίχτηκε ένα γύρος όπου η κοπελα σε καμία στιγμή δεν έδειξε να προσποιείται κάτι (και να το έκανε τουλάχιστον σέβεται τον πελάτη και προσπαθεί να είναι όσο πιο αληθοφανές μπορεί) και ήταν σε όλα της υπέροχη, τουλάχιστον για τα δικά μου στάνταρ και θέλω.
Ενώ είχαμε χρόνο και για 2ο γύρο δεν ηθελα μιας και η Άννα προσφέρεται πολύ ευχάριστα στο να συζητήσεις όμορφα και να νιώσεις μια ωραία οικειότητα.
Είμαι και λίγο εγκεφαλικός τύπος και όσο πιο οικεία νιώθω μια κοπελα τόσο πιο ωραία περνάω. Άρα στρώνω χαλί για τα επόμενα ραντεβού με την Άννα που θα υπάρχει μεγαλύτερη άνεση.
Σε καμία των περιπτώσεων δεν κοίταξε να κλέψει χρόνο.
Ήταν ένα ευχάριστο απόγευμα με μια όμορφη και γλυκιά κοπέλα και θα επαναληφθεί σίγουρα.
Ξέχασα να πω ότι έχει καταπληκτική επιδερμίδα και απίστευτο πωπο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
vais77
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.150
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jedis1980, erethis72, mancunian1986 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού