Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 141255
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τις νυχτερινες καύλες μου που τελικά δεν εκτονώθηκαν πουθενά, ξεκίνησε η μέρα με το πουλί μου σε ανάταση.
Νωρίς Το μεσημέρι κατάλαβα πως δε θα έβγαινε η μέρα αν δε γαμουσα.
Κλήση στους αγγέλους, η τηλεφωνήτρια μου έδωσε δύο διαθέσιμες επιλογές, αλμπινα και ντίβα.
Τη δεύτερη την είχα βάλει στο μάτι και το καλοκαίρι,δεν είχε κάτσει,μετά έφυγε,μετά ξανάρθε δε έκατσε πάλι, λέω σήμερα θα γίνει το έγκλημα,ήρθε η ώρα της.
Την έκλεισα με ζαρτιερες γιατί στις φωτό της δείχνει γαμω τη γκόμενα με το λευκό σετ.

Πάμε τώρα στο face2face .

H diva ήρθε στην ώρα της, ντυμένη με ένα μαύρο φόρεμα μίνι,κάλτσες, μπότα κάτω που παρόλο που δεν ήταν με τακούνι η κοπέλα είναι κοντά στο 1.80 σίγουρα.
Μαλλι κότσο κάτω,ίσιο περιποιημένο.
Έχει ένα υπέροχο πρόσωπο ειδικά για τα γούστα μου, δύο ματαρες εκφραστικές σαν να μιλάνε και να λένε έλα να με γαμησεις και να περάσεις καλά αλλά από την άλλη σαν να ντρέπεται και λίγο.Αυτο με καύλωσε πιο πολύ.

Φτιαγμένο δε βρήκα κάτι,ούτε χείλια πάπιας ούτε υπερβολές πουθενά.
Μανικιούρ κόκκινο,πουτανε,σέξυ ,σε ωραίο μήκος,κυριλέ όμως,και δάχτυλακια πανέμορφα,μια χούφτα γενικά κυρίας,που όταν άρχισε να παίζει το πουτσο μου κόντεψε να εκραγεί!
Στη χειρονακτική εργασία,στο λαϊκό όργανο το τράβηγμα μαλακίας,η γνωστή σε όλους μας πεομαλαξη,η κυρία αυτή έχει τελειώσει σχολή με άριστα!
Θα μπορούσα να κάθομαι ώρες εκεί να μου τον γλύφει και να μου τον παίζει.
Στη συνέχεια είχαμε τσιμπούκι, θα έβαζα 11 δε μπαίνει δυστυχώς.
Η γλώσσα της.....ουδέν σχόλιο.
Ο τρόπος λειτουργίας της, παραδειγματικος.φιλια φουλ.
Ξέρει τα σημεία,άγγιζε τα αρχιδια,πήγαινε πιο κάτω,κατάλαβε πόσο μου αρέσει πόσο δε μου αρέσει,η κοπέλα είναι δασκάλα στην πίπα.
Και οι ματιές της είναι καταγραφικες,καταλαβαίνει τη σε φτιάχνει,τι σε ενοχλεί,τη σε καυλώνει και τι τι τι τι να πω.
Τη γύρισα να την γλύψω,άνοιξε τα πόδια της,έβαλα τη γλώσσα μου παντού, στο μουνι της,πανέμορφο,πεντανόστιμο, στη κωλοτρυπιδα της,βαθιά,άνοιγε τα κωλομερια της να μπω πιο μέσα,έπαιζε το μουνι της όσο της εγλυψα τη πίσω τρύπα της,έπαιζα και εγώ το πουτσο μου,με γυρνάει και με ξαναρχίζει στη πίπα.
Είναι λυσσασμένη για να γλύφει πουτσο η κυρία.

Στο γαμησι με καβαλησε, άλογο,η κοπέλα τον κατάπινε,έχυσα στα 5 λεπτά.
Της το είχα πει,το πρώτο θάναι σύντομο ήθελα να τη γαμησω απτό κωλο.τετοιο μουνι δε γίνετε να μη πάρεις το ανώτατο αξίωμα της.
Μπήκα για μπάνιο,μπήκε και αυτή,με βρήκε στο κρεβάτι να τον παίζω,ξανασηκωμενος.
Αρχίζει στο ένα χέρι να τον παίζει,στο άλλο να κρατάει τη καποτά,τον ντύνει και αρχίζει να πάει να αλοιψει το κωλο της με τζελ, προτάθηκα να της τον γλύψω λίγο,είχε ήδη χαλαρώσει η τρύπα της απτις καύλες,ελαστική.
Έβαλε λίγο τζελ,πέρασε ένα δάχτυλο στη συνέχεια δεύτερο,την έβλεπα και θα ξαναεχυνα εκεί,κρατήθηκα,τη βάζω στα τέσσερα τη στήνω και τουρλωνει το κωλο της πάνω σπάει τη μέση της χαμηλά,λέω τη καριολα χαχχαχαχα θα με πεθάνει.
Τη γάμησα αργά αργά και σε βάθος περίπου αλλά 5 λεπτά από κωλο,δεν άντεχα παραπάνω.
Έχυσε,εσφιγγε τα δάχτυλα στα πόδια της όσο τη γαμουσα από πίσω και της κράταγα τις πατούσες της,ενοιωσα τους σπασμούς της,άδειασα και εγώ μέσα στο προφυλακτικό μέσα στο κωλο της.
Υποτίθεται ήταν μεσημέρι μια ώρα ραντεβού και εγώ ενοιωθα λες και είχαν περάσει από πάνω μου δύο μέρες.

Γενικά δεν γράφω μεγάλες κριτικές,ούτε μπορώ πολύ τα πολύ μεγάλα κείμενα, αλλά τι να πω εδώ...ίσως να μη μπορώ να γράψω και όσα ενοιωσα και όσα πέρασα μέσα σε αυτή την ώρα.

Η κοπέλα επίσης ειναι ποιοτική,παρόλο που στο κομμάτι του σεξ είναι ακραία σε φάση να σε ξετιναξει,γενικά είναι μια ελεγκαντ γκόμενα.
Στα αγγλικά δυσκολεύεται σε σημεία μη επικοινωνίας,παίξαμε τρανλεητορ,παρόλα αυτά δεν χρειάστηκε πουθενά χαχχαχαχαχα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.599
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, slaviani, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2023
τα δοντια της τα εφτιαξε?ηταν ψιλοχαλια στο 1ο τουρ...
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1