Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 64647
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απόγευμα Σαββάτου και μη προγραμματισμένες καύλες μου την έσκασαν άσχημα στο πάνω και κάτω κεφάλι, οπότε βρέθηκα να ψάχνω εναγωνίως στο κινητό τρόπο εκτόνωσης τους, τηλεφωνώντας στον Άγγελο στους...Αγγέλους, αφού με δύο τρεις ανεξάρτητες που ήθελα δεν ανταποκρίθηκαν. Δεν υπήρχε καμία διαθέσιμη από όσες του ανέφερα, αλλά εκείνος άμεσα μου λέει, σε έφτιαξα, πας καρφί Ρουσλάνα...Who the fuck is Ruslana, του λέω, περίμενε του λέω, μπαίνω τσεκάρω φώτος, τσεκάρω κ κριτικές, που βέβαια η τελευταία γράφτηκε προ τριμήνου, λέω ok πάμε και ότι γίνει...
Βρίσκομαι την προκαθορισμένη ώρα στο ξενοδοχείο έξω από την πόρτα της κοπέλας και χτυπάω διακριτικά. Με υποδέχεται μια πολύ γλυκιά και σέξυ παρουσία, γύρω στο 1,75, με μακριά πλέον καστανόξανθα μαλλιά, αρκετά στρογγυλό πρόσωπο, όμορφο βλέμμα και μάτια. Σετ σέξυ εσωρούχων μπλε και μαύρες κάλτσες, Από πάνω μπλε ρόμπα. Βρήκα αρκετές διαφορές από τις φώτος αλλά σίγουρα δεν απογοητεύεσαι με όσα βλέπεις. Κορμί αδύνατο και όμορφο, με ωραίο φυσικό στήθος. Καλή γνώση αγγλικών και μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων, δημιουργήθηκε καλό κλίμα και με ευχαρίστηση διαπίστωσα ότι είναι δεκτική στα φιλιά καθώς έκανε κίνηση να με φιλήσει, διστακτικά στην αρχή, στη συνέχεια με γλώσσα και αρκετά παθιασμένα. Ντουζάκι και φρεσκάρισμα με συνοπτικές διαδικασίες...

Τη βρήκα να με περιμένει γυμνή στα 4 στο κρεβάτι μόνο με τις μαύρες κάλτσες και να μου κουνάει τον κώλο της προκλητικά...Εγώ στις προκλήσεις απαντάω άμεσα....Την πλησίασα και αφού τη φίλησα παντού σε όλη της την πλάτη πρώτα που έδειξε να γουστάρει, τη γύρισα ανάσκελα, πλακωθήκαμε σε υγρά γλωσσόφιλα που η κοπέλα τα δίνει απλόχερα, ασχολήθηκα με τις ρώγες της και επικεντρώθηκα για αρκετή ώρα στο όμορφο και καθαρό μουνάκι της. Συμπαθητική αντίδραση, πνιχτοί αναστεναγμοί, συμμετείχε με μέτρο, χωρίς υπερβολές. Κουνούσε λίγο τη μέση της, με χάιδευε στο κεφάλι. Χωρίς να είναι καμία αξιομνημόνευτη συμμετοχή, παρόλα αυτά ήταν σωστή και αντιδρούσε πιο ήρεμα. Ανταπέδωσε την περιποίηση και ξεδίπλωσε όλο της το ταλέντο. Στοματικό καλό, στην αρχή πήγε να πατήσει γκάζι στο ρυθμό, της πάτησα φρένο, αργοί ρυθμοί, καλό στοματικό, με φτυσίματα, ασχολήθηκε για ώρα και με τα αρχιδάκια μου, τα δάγκωνε, τα ρουφούσε και με το χέρι της έκανε κυκλικές ωραίες πιέσεις πολύ καυλωτικές...

Πέρασμα προφυλακτικού και ήρθε από πάνω μου, αφού έβαλε αρκετό τζελ πρώτα, αν και αχρείαστο αλλά σεβαστό, καρφώθηκε πάνω μου κάπως απότομα και δεν ξεκόλλαγε τα χείλη της από τα δικά μου. Ξανά γκάζωσε, άρχισε να το πηγαίνει τάπα το έργο, κουνιόταν απότομα, δυνατά, με καταιγισιτκό ρυθμό μπρος πίσω τρίβοντας την κλειτορίδα της, μετά κλασσικό κάρφωμα και να αναστενάζει πλέον έντονα. Αλλαγή μετά ιεραποστολικό για να ελέγξω το ρυθμό λίγο, πολύ καλό άνοιγμα εκ μέρους της και ευλυγισία, είχα φουλ διείσδυση και πεδίο καρφώματος λαμπρό. Πολλά φιλιά ξανά, αναστεναγμοί, να απολαμβάνω τη φάση, καθώς μόρφαζε από ηδονή. Πήγε να βάλει χέρι κάτω από τα αρχιδάκια όσο έμπαινα μέσα της, κλασσική κίνηση αν θέλει να τελειώσεις πιο γρήγορα, της το τράβηξα με συνοπτικές διαδικασίες, της κλείδωσα τα χέρια πισω από το κεφάλι της και ανέβασα ρυθμό και την πήγα σφυρί δρεπάνι για κανά 5λεπτο σε αυτή τη στάση με εκείνη πλέον να βογκάει πιο έντονα. Ωραία η φάση έτσι όπως εξελίχθηκε και με τα φιλιά και τα παιχνίδια με τη γλώσσα να γίνεται ακόμα πιο ηδονική. Στη συνέχεια πλαγιαστά λίγο πιο αργά, ξαναπήγε να βάλει χέρι κάτω από τα μπαλάκια, της το τράβηξα, με χιούμορ της λεω θα στο κόψω το χεράκι, με πιάνει από το χέρι, με τραβάει κοντά της, με πλακώνει στα γλωσσόφιλα πάλι και με παρότρυνε να τη γαμήσω δυνατά σε αυτή τη στάση, όπως κ έπραξα και προλαβαίνοντας στο τσακ πριν να τελειώσω, τραβιέμαι, της τον δίνω στόμα, με έγλειψε απίστευτα και κατέθεσα στο στοματάκι της κοιτώντας με πονηρά. Χαμογελάκι και οι δύο, εκείνη τα έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο, επιστροφή στο κρεβάτι, συζητησούλα λίγο ακόμα, τα λεφτά στο τέλος και bye bye...

H Rouslana λοιπόν είναι ένας "κρυφός" άγγελος, με την έννοια ότι δεν πολυακούγεται, αλλά κάνει καλή δουλειά, έχει σωστές και τίμιες υπηρεσίες, έχει ένα παρουσιαστικό πολύ όμορφο, κορμί εξαιρετικό, πρόσωπο δηλωτικό της ουκρανικής καταγωγής της, στο σεξ θέλει να σε ικανοποιήσει, απλά αν δεν της δώσεις εσύ ρυθμό το πάει εκείνη τάπα, αλλά μετά υπακούει αν δει κάτι διαφορετικό. Το θέμα με το χέρι κάτω από τα μπαλάκια αρκετά ενοχλητικό αν είσαι λίγο έμπειρος επειδή έχει συγκεκριμένο σκοπό, της το ξεκόβεις, πάλι σε υπακούει και το "παίρνει" αλλιώς. Είναι μια καλή επιλογή, να περάσεις καλά, να απολαύσεις μια όμορφη γυναίκα και με αρκετό πάθος ενώ κ μπορείς να πεις και δυο κουβέντες σαν άνθρωπος...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 18, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mancunian1986 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού