Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν την είχα στα υπόψην μου, καθώς οι φωτογραφίες της δεν μου έδιναν καμία έμπνευση, ειδικά το χρώμα των μαλλιών της μου θύμιζε την "πορνοστάρ" της Χαλάστρας με την οποία σαλιάριζε το μισό site και μου προξενούσε τα αντίθετα αποτελέσματα......Money Mouth
Είπα να δοκιμάσω αφού την πέτυχα διαθέσιμη οπότε κατευθύνθηκα στο ισλαμαμπάντ της β. Ελλάδας και ανέβηκα στον όροφο της ακολασίας στο γνωστό χοτέλι.
Κοντούλα, petite και μαύρο μαλλί......Ωραίο κοριτσάκι με common πρόσωπο που δεν θα σου μείνει αξέχαστο και 2 ηλίθια τατουάζ στο στήθος της που τα έχω ξαναπετύχει σε προσφυγοπούλες παρόμοιας ηλικίας, πρέπει να είναι της μόδας στα 20χρονα......
Piercing και στις 2 ρώγες στα 1.5άρια βυζάκια της (στα διάλα) και στον αφαλό.
Καθαρή επιδερμίδα, σφιχτό κορμάκι και υπέρχοχο πεταχτό κωλαράκι. Για τα γούστα μου 8άρι, βάζω 7 λόγω ύψους.
Μουνάκι ωραίο, από τα πιο στενά που έχω δοκιμάσει, ακόμη και με το λιπαντικό που χρησιμοποιεί αβέρτα....
22χρ. λέει, την κάνεις άνετα και για μικρότερη επειδή είναι μικρικαμωμένη.
Στα υπέρ, εμφάνιση, σφριγηλό κορμί λόγω ηλικίας, αντοχές.
Στα κατά, πέρα από την καλούτσικη και φιλότιμη πίπα μην περιμένετε πρωτοβουλίες ή να σας πηδήξει αυτή.
Κατά τα άλλα την κάνεις ότι θέλεις, δεν είπε όχι σε ότι ζήτησα και άντεξε δυνατό γαμησάκι στα 4 όπου στήνεται πολύ καλά.
Γουστάρει γλυψίματα και μπαλαμούτι και φάνηκε να της αρέσει ο γρήγορος ρυθμός.
Δεν φάνηκε να της αρέσει το αφρόγαλο που της σέρβιρα καθώς στην πρώτη γευστική δοκιμή έκλεισε το στόμα και πήρε το υπόλοιπο στο πρόσωπο....:(

Το δωμάτιο μικρό, πολύ μικρό και φούρνος, ειδικά το μπάνιο γάματα.....αλλά κλάιν, τα έχουμε συνηθίσει πλέον αυτά.

Δεν θα μου μείνει αξέχαστη αλλά ότι ήθελα από το ραντεβού το πήρα.
Είχα πολύ καιρό να πάρω μια τόσο πιτσιρίκα και το ευχαριστήθηκα. Αν ήταν 30άρα ίσως να γκρίνιαζα για την έλλειψη πρωτοβουλίας από την πλευρά της και να ήμουν αρνητικός, αλλά πέρασα μια χαρά.
Μην περιμένετε τρελά γούστα και πορνοσταρικά σκηνικά και δεν θα απογοητευτείτε. Όπως έγραψαν και οι προηγούμενοι είναι η φοιτήτρια της διπλανής πόρτας με πολύ ωραίο κορμάκι και το είδος σπανίζει στην αγορά της Θεσσαλονίκης, στη φανερή αγορά της Θεσσαόνίκης.....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
23.976
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, kassler, doc_lin και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού