Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οταν ανοιξα την πορτα και την είδα αρχικά νομιζα ότι ηταν άλλη κοπελα. Απο τις φωτογραφίες τη θεωρούσα περισσότερα τσουπωτη και λιγότερο γυμνασμένη. Στην πραξη ειναι πολύ πιο στεγνή και απο τις πιο γυμναμενες κοπέλες που εχω δει στο χωρο. Οχι cross fitter βεβαια αλλά γυμνασμενη.
Οσον αφορα τη συμπεριφορά της είναι γλυκιά και θερμή και ακολουθεί σε οτι της ζητήσεις. Το στηθος της είναι μικρό αλλά με ρογα που ανταποκρίνεται και σκληραίνει με τα χάδια. Το μικρό με είχε καυλωσει πολύ και οι πρώτες σταγόνες ένοιωσα να φεύγουν με τα χάδια. κρατήθηκα να μη ριξω πίδακα και συνέχισα χωρίς να μου πέσει πολύ. Το μικρό συμμετείχε και έδειχνε να το απολαμβάνει. Αφου έβαλα προφυλακτικό μπήκα μεσα της με λίγο τζελ και προσπαθουσα να αλλάζω στάσεις, οσο πιο άβολες γίνεται για εμένα ώστε να καθυστερήσω το χυσιμο. μετά απο λίγο βέβαια ήρθε το τέλος και πήγαμε εναλλάξ στο ντους. Με το που γύρισε ξεκινήσαμε παλι με χάδια και επιφανειακά φιλιά. Της χαιδευα το νινι και έδειχνε να το απολαμβάνει. Αργοτερα την έβαλα να μου γλυψει τις μπάλες οπου και το έκανε καλα. Μετα απο λίγο βαζω παλι προφυλακτικό οπου και ξεκιναω σφυροκοπημα αφου προηγηθηκε πάλι λιγο τζελ. αυτή τη φορά κράτησε παραπάνω αν και δεν αλλαξα πολλες στάσεις . Αφου τελειώσαμε συνεχίσαμε με λιγα χάδια μέχρι να σφυριξει η λήξη. Απο τις πολύ καλες παρουσιες τόσο ως εμφανιση οσο και τις υπηρεσιες. Μεγαλο ατου το γυμνασμενο κορμί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.742
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 eridon1877, delipas, TOMCRUISE και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού