Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν ξέρω πως κάποιες κοπέλες κάνουν ακόμα αυτή την δουλειά, πραγματικά. Γενικά απογοητευμένος από όλη την κατάσταση που επικρατεί, επισκέφτηκα την συγκεκριμένη κοπέλα στον χώρο της. Κρύα από την πρώτη στιγμή, αγέλαστη και 0 επικοινωνία. Με το που με είδε αντέδρασε λες και ήμουν UFO. Καμία επικοινωνία, αγενέστατη, και από ότι θυμάμαι επειδή ακούμπησα την τσάντα μου στο δίπλα κρεβάτι, με έντονο ύφος μου είπα να την πάρω από εκεί. Μάλλον είναι το κρεβάτι κάποιας συγκατοίκου. Αφήστε ότι είναι μέσα στις πλαστικές. Εντωμεταξύ έχω θέμα με τους ανθρώπους που δεν έχουν τρόπους και ήμουν σίγουρος ότι είχα ήδη φάει γκολ. Στο σεξ ελάχιστα πράγματα, καθώς δεν μου σηκώθηκε και ποτέ με αυτή την συμπεριφορά. Αδιάφορη πίπα, 2-3 στάσεις και καληνύχτα. Προσπάθησα να φιλήσω αλλά δεν. Προσπαθούσα να βρω αφορμή να το σώσω. Έκανα λάθος που δεν έφυγα. Να αναφέρω πως είμαι κύριος απέναντι σε όλες τις γυναίκες και δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να δημιουργήσω θέμα στην δουλειά της, αλλά εδώ η κατάσταση ξεφεύγει και νομίζω πως μας κοροϊδεύουν. Από εδώ και πέρα στο πρώτο φάουλ τηλέφωνο στο γραφείο και γεια σας. Αν δεν σέβονται τα 150€ που δίνουμε, δεν θα τις σεβαστώ ούτε εγώ. Γενικά το συγκεκριμένο κορίτσι στην περίπτωση μου, έκανε αρπαχτή, και ένιωσα ότι πέταξα 140€ από τον 25ο όροφο στον δρόμο. Μακριά και πάλι μακριά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, bigmountain89, srek7 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2023
Το εγραψα κι εγω οτι ειναι ψυχρή και εχει υφος βαρεμαρας.Αλλά με μενα ηταν σχετικά προθυμη και ποτέ αγενης.2 φορες την ειδα.Βεβαια περασε 1,5 χρονος και παραπανω.Και πλαστικές δεν ειχε τοτε.
review reaction 1 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1