Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 141243
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα μπορουσα να γραφω παρα πολλα και με λεπτομερειες αλλα δεν θελω να γινομαι κουραστικος. Και θα τα γραψω οσο πιο γρηγορα γινοντε και αυτα που ενδιαφερουν πιο πολυ.
Απλα προτου διαβασετε και πειτε για τις βαθμολογιες εχετε στο πισω του μυαλου σας οτι εμενα μου αρεσουν συγκεκριμενα ΚΟΝΤΕΣ γυναικες και οχι ΨΗΛΕΣ!
Η Ντιβα ειναι 1.83 !!!
-Προσωπο, πολυ ωραιο με υπεροχα ματια (πρασινα)
-Κορμι θανατος- ωραιος κωλος, επιπεδη κοιλια, νταρντανα ψηλη.
-Διαθεση απο την μερια της ΠΑΡΑ πολυ καλη. Γλωσσοφιλα φουλ και εχει μεγαλη γλωσσα η ρουφιανα, μου την εφτανε μεχρι το λαρυγγι μου. Πιπα παρα πολυ καλη επισης! Στο γλυφομουνι τρελενεται αρχιζει γλυφει τις ρωγες της, τον εαυτο της, σαν γατουλα!
-Βυζι με χαλαροτητα 3αρι νομιζω με ρωγες πολυ ωραιες, αμα κανει ανορθωση θα ειναι σουπερ γουαου.
-Καναμε 2 στασεις μια με αυτην στα 4 και ιεραποστολικο.
Στο τελος την εβαλα να μου κανει μασαζ αλλα δεν το πολυ κατεχει οποτε της εκανα εγω.
Οποιου του αρεσουν οι ψηλες κοπελες να τρεξει. Εγω δεν θα ξαναπαρω γιαυτον τον λογο.
Οτι εχουν γραψει και οι προηγουμενοι ισχυει. Απλα μια ενσταση! Εγω στην επικοινωνια μια χαρα εβγαζα ακρη. Μιλουσε και λιγα ελληνικα! αγγλικα ετσι κ ετσι αλλα εβγαινε ακρη και μερικες φορες μου μιλουσε και ρωσσικα αλλα εβγαινε ακρη. αυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2023
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, slaviani, αστυαναξ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού