Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 65862
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνή έξοδος για ποτό σε γενέθλια φίλης στη Γλυφάδα και με τόση μουνοθύελλα γύρω μου και ξέκωλα θόλωσε το μάτι μου και ήθελα οπωσδήποτε να τον χώσω κάπου να κλείσει ωραία η βραδιά αλλά χωρίς προεκτάσεις, επιπλοκές και υπερβολική επένδυση χρόνου από μέρους μου. Μηνυματάκι στο γραφείο και συνεννόηση με τα κορίτσια, πρώτα με τη Γιώτα και στην πορεία με την Εύα μιας και λόγω ώρας έπεσα στην αλλαγή βάρδιας. Τρομερά εξυπηρετικές κ οι δύο και με άριστη επικοινωνία και ταχύτητα αφού εξετάσαμε τις επιλογές και αφού η πρώτη επιλογή το ακύρωσε για δικό της λόγο, καταλήξαμε στην Αλμπίνα αφού και η ώρα με βόλευε αλλά και πάντα ήθελα να την πετύχω. Οπότε 1:30 τα ξημερώματα βρέθηκα να χτυπάω την πόρτα του δωματίου της. Με υποδέχθηκε μια χυμώδης γυναίκα, 40+, με μαύρο σετ εσώρουχα, ζαρτιέρες και ψιλοτάκουνες γόβες όπως ακριβώς είχα ζητήσει. Αυτό που ξεχωρίζει φυσικά είναι το φυσικό της στήθος που είναι αδύνατον να πάρεις τα μάτια από πάνω του. Ίσια μακριά καστανόξανθα μαλλιά, πρόσωπο γλυκό, με σλάβικα χαρακτηριστικά και δηλωτικό της ηλικίας της αλλά εκφραστικό και χαμογελαστό. Προσπάθεια για μια επικοινωνία μιας και τα αγγλικά της είναι φτωχά αλλά ότι χάσαμε στην επικοινωνία φρόντισε να το αναπληρώσει αμέσως στην πράξη. Πολλά χάδια, φιλιά με γλώσσα κατευθείαν και αγκαλιές και γελάκια. Πήγα για ντουζ να φρεσκαριστώ και στο μεσοδιάστημα είχε φτιάξει ατμόσφαιρα στο δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό και κεράκια και μουσική από το spotify jazz blues. Just perfect.!!

Με περίμενε καθιστή πάνω στο γραφείο που έχει το δωμάτιο, οπότε την πλησίασα, και ξεκινήσαμε σε ερωτικό ρυθμό τα φιλιά, σφιχτή αγκαλιά, γλειψίματα εκατέρωθεν στους λαιμούς μας, και ήδη το κλίμα ήταν όπως έπρεπε. Την πήρα αγκαλιά και την πέταξα στο κρεβάτι. Ανέλαβα να την απελευθερώσω από τα εσώρουχά της. Αποκαλύφθηκε το μεγάλο της όπλο, το στήθος που με συγκίνησε ιδιαίτερα και ασχολήθηκα φουλ μαζί του μέχρι που οι ρώγες καύλωσαν και εκεινη έδειχνε να απολαμβάνει την ενασχόλησή μου μαζί της. Ακολούθως κατέβηκα χαμηλά στο πανέμορφο μουνάκι της, ξυρισμένο, μυρωδάτο και άψογο ανατομικά. Αυτό που γουστάρω σε αυτού του στυλ τις γυναίκες είναι ότι γουστάρουν στο έπακρο και ξέρουν να "δίνονται"...Τρομερές αντιδράσεις, αναστέναζε ηδονικά, κουνιόταν όμορφα, με κατηύθυνε που της αρέσει και πέτυχα φαίνεται διάνα. Η κλειτορίδα τουμπάνιασε, σκλήρυνε, τα χειλάκια άνοιξαν, εκείνη να έχει αρχίσει να βαριανασαίνει μέχρι που άρχισε τα "da da da davai davai"... και πολλά ζουμάκια άρχισαν να με πνίγουν. Την άφησα να πάρει λίγο το χρόνο της και όπως ήμουν καθιστός στο κρεβάτι, το ορθομένο μου πέος βρέθηκε στο μπαμ στο στόμα της. Άλλο επίπεδο στοματικού. Ερωτικό, σέξυ, υγρό, βαθύ, περιποιήθηκε τα αρχιδάκια με τη γλώσσα της, με τα χέρια της, τους έκανε μασάζ, μου προσέφερε και ένα υπέροχο ισπανικό. Στο ημίφως το θέαμα άκρως ερωτικό κ σέξυ να βλέπω στημένη στα 4 την κωλάρα της στον καθρέφτη...

Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικά σε αργούς ρυθμούς, με τα χείλη μας ενωμένα, οι γλώσσες μπλεγμένες και οι ανάσες βαριές. Η διείσδυση υπέροχη όπως και η αίσθηση αφού είναι σφιχτή. Με την πάροδο του χρόνου ανέβασα ρυθμό, με γράπωσε από τα κωλομέρια και επιδίωξε κ κείνη μεγάλα και βαθια καρφώματα. Το στήθος της να κουνιέται υπέροχα να το χουφτώνει, να τρίβεται όσο εγώ την πιστόνιαζα. Της έφερα τα πόδια ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου, καλή γωνία διείσδυσης και συνέχεια σε ανεβασμένο ρυθμό κ κείνη να φαίνεται τουλάχιστον ότι γουστάρει. Της έβγαλά τις κάλτσες και ασχολήθηκα με τα πατουσάκια της, μιας και είναι το φετίχ μου. Άψογα πέλματα, όμορφα δάχτυλα περιποιημένα με γαλλικό πεντικιούρ, της άρεσε κ κείνης από ότι φάνηκε και το κατέχει από ότι φάνηκε από τον τρόπο που μου τα μοστράριζε...Αλλαγή στα 4, με θέα εκπληκτική, γεμάτος ωραίος κώλος, έφαγε τις φάπες του χωρίς να δυσανασχετήσει, έκανε κ η ίδια κίνηση να καρφώνεται προς το μέρος μου, το στήσιμό της έμπειρο κ σωστό χωρίς να κλέβει. Αλλαγή σε cowgirl όπου τα είδα όλα. Πλέον έκανε σα λυσσασμένη για τον πούτσο μου, ήρθε πάνω μου, μπήκα απότομα μέσα της και άρχισε να κουνιέται βίαια, ενώ με είχε "κλειδώσει". Κίνηση μπρος πίσω να τρίβει την κλειτορίδα της έντονα, μετά βαθιά καθίσματα πάνω μου, πολλά φιλιά ερωτικά και να συνεχίσει την κίνηση όπου ξαφνικά έκανε έναν υπέροχο αναστεναγμό και ένιωσα μια δυνατή σύσπαση και λογικά είχαμε ξανά ευτυχές τέλος για εκείνη. Την γύρισα ξανά ιεραποστολικά, πλαγιαστά αυτή τη φορά δυνατός ρυθμός και κάρφωμα, εκείνη να με κοιτάει πρόστυχα και να με γραντζουνάει με τα νύχια της στο στήθος...Η γυναίκα ήταν μαζί μου 100%, και τα έδινε όλα χωρίς δισταγμό. Ένιωσα το τέλος να έρχεται, έβγαλα προφυλακτικό, της τον έδωσα στόμα, με περιποιήθηκε υπέροχα για τελευταία φορά και κατέθεσα εξαντλημένος κ ευχαριστημένος πάνω στο όμορφο στήθος της...

Η Αλμπίνα δικαιωσε την διαίσθησή μου αλλά και τις κριτικές. Παραμένει εξαιρετική επιλογή, παρόλο που κάποιος θα έλεγε ότι απευθύνεται σε κοινό βυζολάγνων και σε όσους αρέσουν οι chubby γυναίκες, σίγουρα ξέρει και ικανοποιεί ακόμα και όσους τους αρέσουν και πιο μοντελοειδή κορμιά. Ο τρόπος συμπεριφοράς, η ζεστασιά και το πάθος της καλύπτουν τα πάντα, οι υπηρεσίες της είναι εξαιρετικές με επίκεντρο να περάσουν και οι δύο συμμετέχοντες καλά. Παρόλο το περασμένο της ώρας που κάπου με φόβισε στην αρχή, ήταν ορεξάτη, ερωτική και στην πορεία μου θύμισε την ταμεία του σουπερμαρκετ της γειτονιάς που ψοφάει για πούτσα αφού δόθηκε ολοκληρωτικά και κάπου αναρωτήθηκα ποιος θέλει να περάσει περισσότερο καλά!! Επιτυχημένη κατάθεση με μια έμπειρη και σέξυ παρουσία και κλείσμο Σαββάτου με τον καλύτερο τρόπο. Τέλος ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα κορίτσια στο γραφείο, Γιώτα και Εύα που παρόλο το χαμό λόγω ημέρας δεν με ξέχεσαν και είχαν υπομονη και επιμονή ώστε να με εξυπηρετήσουν και να βρούμε την καλύτερη λύση για όλους...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Score73, andronikos3, Ntaffy2 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2023
Πολυ καλη κριτικη.!
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, hornyasfuck, lagonisian
13 Φεβρουαρίου, 2023
Παιδιά μια φιλική συμβουλή, το γράφω γενικά, όχι προσωπικά για κάποιον.

Οι κριτικές καλό είναι να ΜΗΝ πλατιαζουν, ούτε να ξεχειλωνουν.
ΔΕΝ μπορεί η μεγάλη πλειοψηφία εδώ μέσα, να κάθεται να διαβάζει Αρλεκίν και τελειωμό να μην έχει....
(Που σιγά μην κάτσει να διαβάσει)

Γράφουμε εμφάνιση, dress code, αν τηρήθηκαν οι συμφωνημένες και αναγραφόμενες υπηρεσίες, συμπεριφορά γραφείου, κόστος συνάντησης και φυσικά αν κάτι μας έκανε εντύπωση (είτε θετικό, είτε ακόμα περισσότερο αρνητικό).

Αυτά και ΔΕΝ θέλει τίποτα περισσότερο.
review reaction 1 review reaction 3 old boy, pavlaras21, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2023
εγώ δίνω πλήρη εικόνα του ραντεβού γιατί και η λεπτομέρεια μετράει. όπως αν είναι καθαρό το δωμάτιο, αν έφτιαξε ατμόσφαιρα ή αν ήταν χύμα, αν μπορεί να συνεννοηθεί κλπ... Το αν ήταν σωστή στις κινήσεις κ τα λόγια της, αν ήταν απότομη κλπ... γιατί ο διάολος κρύβεται στις λεπτομέρειες και η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά. Εγώ για αυτό χωρίζω τις κριτικές μου με παραγράφους κ κενά ώστε αν κάποιος θέλει να πάει στο "ζουμί" κατευθείαν να βρει το κομμάτι και να επικεντρωθεί σε αυτό. Καλύπτουμε όλα τα γούστα χαχαχα
review reaction 1 Score73, Makedonas1971, Yatoputso και 4 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2023
Εμένα μου αρέσουν οι μεγάλες, καλογραμμένες, κατατοπιστικότατες κριτικές. Λένε πολλά για τον γράφων και τη συμπεριφορά του. Τους εκτιμώ τους μύστες αυτούς.
review reaction 1 review reaction 2 BMWR75, Yatoputso, Elganador και 3 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2023
@bigmountain89 Συμφωνῶ.... ΥΓ: "γιά τὸν γράφοντα"

@AlexEasyRider Δές τί γράφει ἕνας admin κάτω ἀπ'τὴν κριτική μου μὲ τίτλο: "Ἡ γριά κότα ἔχει τὸ ζουμί"
review reaction 1 review reaction 3 lagonisian, bigmountain89
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5