Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 108417
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιλένα λοιπόν, θα ξεκινήσω με τα αρνητικά …
Το σώμα δεν είναι σαν τις φωτογραφίες, όχι ότι είναι κακό αλλά δεν είναι έτσι έχει πλαδαρότητα λίγη βέβαια…
Δεν ήθελε πρωκτικό λόγο μεγέθους…

Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο ,ραντεβού στο χώρο της κοπέλας… Ευχάριστη παρουσία αρκετά επικοινωνιακή με αρκετά καλά αγγλικά.
Με υποδέχτηκε με ένα πολύ ωραίο σετ μαύρα εσώρουχα και γόβες….
Παίχτηκαν ένα δυο φιλιά και μπήκα για μπάνιο όταν βγήκα με περιμένει ήδη στο κρεβάτι με μουσική ενώ άρχισε να χαϊδεύετε !
Στα φιλια δαγκώνει κιόλας όπως γρατζουνάει επίσης με τα νύχια… Προσωπικά εγώ την αφησα δεν είχα κάποιο θέμα, αν και ρωτάει αν θέλεις η οχι μην δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, καταλαβαίνετε….
Ωραία πίπα, Φτηνει την πούτσα αρκετές φορές και σε κοιτάει στα μάτια… αρκετό πάθος και δείχνει ότι το γουστάρει, αλλάχτηκαν πολλές στάσεις, χρησιμοποιήσαμε και το γραφείο και τον καθρέφτη και την καρέκλα γενικά πολύ δοτική και πολύ καυλιάρα. Πολλές φορές πάνω στο σεξ ζητάει από μόνη της πιο γρήγορο ρυθμό και κάρφωμα κάτι το οποίο μαρέσει, είναι μικρόσωμη και αυτό βοηθάει κιόλας στο να την κουμαντάρεις όπως εσύ θέλεις…

Έδειξε να της αρέσει αρκετά και γιατί μετά τον πρώτο γύρο ήρθε στο μπάνιο και αυτή ταυτόχρονα με εμένα να πλυθεί και μου είπε ότι θέλει να είναι Γρηγόρη για να έχουμε χρόνο για καλό δεύτερο γύρο… μου ειπε γελωντας i will fyck you now !

Όντως την δεύτερη φορά σταξαμε και οι δύο, επίσης όταν της ζήτησα για κωλο δεν έδωσε αλλά από την καύλα έβγαλε έναν δικό της δονητή και τον έβαζε την ώρα που την πηδούσα

Μπορώ να πω ότι ήταν μία από τις καλύτερες επιλογές που έχω δοκιμάσει από το κλαμπ… Ο λόγος που έβαλα ίσως για επανάληψη της συνάντησης είναι καθαρά γιατί πάντα μου αρέσει να δοκιμάζω καινούρια πράγματα εκτός βέβαια αν υπάρχει κάποια που θα μου κάνει το κλικ σε εμένα οπότε εκεί γουστάρω και επανάληψη !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.625
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, hornyasfuck, Kontopodis και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού