Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 47 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 192541
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πρωτογράψει κανείς για αυτή την κοπέλα!
Πραγματικά θέλει επανάληψη η φάση για να δεις κατά πόσο είναι όντως έτσι τα πράγματα όπως τα βίωσες.
Όμως για να έχει τόσους διθυράμβους από πάρα πολλούς συναγωνιστές δεν είναι τυχαίο!

Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος για να μην επαναλαμβάνω πολλά που ήδη έχουν γραφτεί αλλά φοβάμαι θα με παρασύρει ο ενθουσιασμός!
Κοκκινομαλα με καρεδάκι όπως οι φωτογραφίες.
Απίστευτα όμορφα σχηματισμένα χείλη, τέλεια δόντια και χαμόγελο παγίδα!
Μάτια άβυσσος!
Να μην μπορείς να ξεκολλήσεις όταν σε κοιτούν.
Σώμα κάπως πετίτ με μικρό στήθος με πολύ ωραία ρόγα, απαλό δέρμα, όχι ιδιαιτερα σφιχτό και μουνάκι κλειστού τύπου.
Καθαρή μοσχομυριστή με χείλια με ωραία γεύση.
Ήρθε τουρτουρίζοντας με ένα μπέζ παλτό, που εσωτερικά έκρυβε ένα φορεματάκι αεράτο!
Μόλις το αντίκρισα της λέω "σορι με λένε έτσι και θέλω γιουβέτσι!" και αμέσως ορμάω και την φιλάω και την γδύνω σιγά σιγά.
Στην πρώτη διακοπή των φιλιών, επειδή ήθελα να την κοζάρω μου λέει έχω κάνει μπάνιο και θέλω 2 λεπτά να φρεσκαριστώ.
Όμως δεν προχώραγε. Παρέμενε κολλημένη στα χείλη μου και συνεχίζονταν οι αγκαλιές και τα χουφτώματα.
Όντως επιστρέφει με τα σέξι εσώρουχα και τις ζαρτιέρες.
Η ίδια συνέχεια.
Όποτε τραβιόμουν λίγο να την χαζέψω, αμέσως, μετά από ένα χαμόγελο και με τη ματιά της να απορροφά την δικιά μου, τα στόματά μας γίνονταν πάλι ένα.
Χαϊδέματα χαμός και η σημαία ψηλά!
Με ένα ιερααποστολικό που τα στόματά μας παρέμεναν ακόμα ενωμένα ήρθε το πρώτο τέλος.
Με ενθουσίασε το πως χάιδευε.
Όσο ψέμα ή αλήθεια να είναι, οι κινήσεις τα αγγίγματα πάνω στο κορμί μου ήταν λες και ήθελε να νιώσει κάθε σπιθαμή του σώματός μου.
Πλυθήκαμε και μετά ξανά τα ίδια.
Της είπα θέλω λίγο χρόνο να επαναφορτίσω αλλά το μοτίβο συνεχίστηκε με έμενα να παίρνω πλέον περισσότερες πρωτοβουλίες.
Όσο της έβαζα δάκτυλο παίρνω είδηση ότι είναι γεμάτη ζουμιά.
Απαγκιστρώνομαι από τα χείλη της και μπαίνω ανάμεσα στους γοφούς της και ξεκινάω.
Τα αγγλικά αλλάξανε σε ρώσικα μόνο το "ντά! ντά!" κατάλαβα.
Κάπου στον ενθουσιασμό αγρίεψα και δεν της άρεσε με, διόρθωσε.
Ήθελε να το ευχαριστηθεί σίγουρα και συμμετείχε!
Όταν βγήκα με τα ζουμιά στα γένια μου, όρμησε να να γευτεί και η ίδια από τα χείλη μου.
Η συνέχεια ήταν να με μουλιάσει από πάνω μέχρι κάτω γλείφοντας ασταμάτητα ρόγες αρχίδια και φυσικά κατάφερε να ανορθώσει γρηγορότερα από ότι περίμενα το "ηθικό"!
Ήθελα όμως τα ζουμιά της ξανά και ξανά!
Όμως το "ξυπνητήρι" της χτύπησε σχεδόν στα 50 λεπτά και σιγά σιγά η σεμνή τελετή έλαβε τέλος που και αυτό ήταν σε φάση να μη θες να αφήσεις την κοπέλα σου να φύγει και εκείνη το ίδιο...

Τι να πρωτοπώ για αυτή τη κοπέλα.
Θα γίνει το μέτρο σύγκρισης μου πλέον για κάθε ραντεβού που το πάω για GFE!
Για αυτό και ο σχετικός τίτλος!
Κάνει θέατρο?
Μπράβο της, είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει!
Ήταν τέτοια η φάση που με το ζόρι δύο κουβέντες αλλάξαμε.
Έμαθα ότι είναι από την Κριμαία και θα φύγει σε μια βδομάδα, για να ξανάρθει.
Της αρέσει η Ελλάδα λόγω ζέστης και οι πελάτες της της φέρονται πολύ καλά! (μπράβο σε όλους μας!)
Ακόμα και καθώς ετοιμαζόταν για να φύγει ερχόταν και με αγκάλιαζε και με φύλαγε!
Τα λεφτά τα είχα βάλει σε εμφανές σημείο στο κομοδίνο, τα πήρε στο τέλος.

Αν δεν με περίμενε η παρέα για να τα πιούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια πριν το ματς του κυπέλλου με Ολυμπιακό σίγουρα θα ζήταγα παράταση μαζί της.
Ακόμα προσπαθώ να κατανοήσω τα υπόλοιπα ραντεβού που έχω κάνει σε σύγκριση με αυτό.
Τα περισσότερα είναι είτε μετά τη δουλεία είτε στο τέλος της μέρας.
Κανένα δεν ήταν τόσο μα τόσο καλό!

Η συνεννόηση με το πρακτορείο, απλή και άμεση.
Τους έστειλα στο whats up μήνυμα (γύρω στις 10.30) , απάντησαν μετά από 2 ώρες και το ραντεβού κλείστηκε αμέσως (για 16.30).
Ήθελα να έχω κάτι προγραμματισμένο για μετά την δουλειά και πριν το παιχνίδι.

Η Σάσα αρχικά και η Αεκάρα στην συνέχεια μου έφτιαξαν την μέρα και ανέβασαν τον πήχη της καλύτερης μέρας της χρονιάς πολύ νωρίς!
Αναμένω επόμενες ακόμα καλύτερες και τις εύχομαι σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Yatoputso
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.340
Πόντοι:
5.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Aragorn135, Constantinos27, delipas και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2023
Φιλική συμβουλή. Αν για κάθε κοπέλα έχεις μέτρο σύγκρισης τη Sasha, μάλλον δε θα βγει σε καλό. Γιατί καλύτερη από τη Sasha, κομματάκι να βρούμε.
review reaction 3 review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Yatoputso
11 Φεβρουαρίου, 2023
Τοσο καλη η Sasha τελικα??? Μπραβο, μπραβο στο κοριτσι!!!

Εγω, την εχω δει συνολικα μονο 7-8 φορες σε αυτο και το προηγουμενο tour της.

Ναι, πολυ καλη θα ειναι σιγουρα!!!!!!! Χαχα
Αντε να δουμε κ αλλες ομοιου επιπεδου υπηρεσιων....
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso
11 Φεβρουαρίου, 2023
Ποια ηταν μεγαλυτερα καυλα?
Η Sasha ή το 3 - 0 επι του κολογαυρου? χαχα
Αλλη καυλα η μια, αλλη καυλα η αλλη.
Παντα τετοιες μερες να εχεις σου ευχομαι αδερφουλη.
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, 69fil, Yatoputso και 2 άλλα μέλη
12 Φεβρουαρίου, 2023
Το μωρο αυτο πραγματι δεν υπαρχει.Παντως αυτη η ιστορια να ειναι μουσκεμα το μουνι πρωτου καν μπει στο δωματιο θα πρεπει να μας προβληματιζει.Σιγουρα λιγο πριν ή στο φρεσκαρισμα βαζουν στο μουνι τους τζελ χωρις να το δουμε για να μην δυσανασχετουμε εμεις οι καβλιαρηδες.
review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck
13 Φεβρουαρίου, 2023
@arxidakos Κάποιες γυναῖκες καυλώνουν καί μέ τὴ σκέψη ὅτι θά γαμηθοῦν. Σπάνιες περιπτώσεις ἀλλά ναί, ὑπάρχουν.
review reaction 2 review reaction 1 Yatoputso, TOMCRUISE, bigmountain89
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5