Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα συλλυπητήρια μου στο δοκιμαζόμενο λαό της Συρίας που τρώει βόμβες στο κεφάλι του και ταυτόχρονα ανοίγει η γη κάτω από τα πόδια του και τον καταπίνει την ώρα που εμείς αντιμετωπίζουμε το απάνθρωπο δράμα ποιά κοπέλα θα συναντήσουμε όταν έχουμε καύλες. Συλλυπητήρια στο λαό της Τουρκγιιιιε έδωσε η κυβέρνησή μας οπότε εμείς περισσεύουμε.....

Αν και ικανοποίησα τη βιολογική μου ανάγκη να ρουφήξω σλάβικο μουνόγαλο τις προηγούμενες μέρες είπα να δοκιμάσω και σήμερα, μια πιο χαλαρή μέρα. Παρασκευοσαββατοκύριακα δε βλέπω το λόγο πλέον να ρωτάω για διαθέσιμες και ρίχνω τα δίχτυα μου σε κορασίδες ελευθέρας βοσκής.....Σπασίκλας
Αγχωτικό ραντεβού με την κοπέλα καθώς μέχρι να βγάλουμε άκρη με το γραφείο το οποίο μάλλον μετακόμισε στα βάθη της Μόρντορ και τα μηνύματα κάνουν κανα δεκάλεπτο να πάνε και να έρθουν και η ώρα πέρασε άσκοπα....
Πήγα με πολύ χαμηλές προσδοκίες, η λογική και η εμπειρία μου στο άθλημα έδειχναν ότι θα αντιμετώπιζα κούραση και απροθυμία μετά από τόσες μέρες της κοπέλας εδώ πάνω, κατάσταση που έχω αντιμετωπίσει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν.

Με υποδέχτηκε με λίγο ψυχρό χαμόγελο και μετά από τις συστάσεις με ρωτάει κατευθείαν αν θέλω να πάω στο μπάνιο....
Αυτό ήταν, με έζωσαν αμέσως τα φίδια και σκέφτηκα να αποχωρήσω αλλά ευτυχώς αυτή τη φορά που επικράτησε πάλι το κάτω κεφάλι υπήρξε θετική κατάλληξη.....
Ήταν ήδη γυμνή όταν επέστρεψα και ξεκινήσαμε χωρίς πολλά πολλά το μπαλαμούτι.
Πρόσωπο όμορφο αλλά όχι αυτό το απίστευτα καυλωτικό που βλέπεις στις φωτό....έχει και ένα χαλκαδάκι στα ρουθούνια της...Κεφάλι σε τοίχο!
Κορμί κορμάρα η ρουφιάνα, θα έλεγα τέλεις αναλογίες για το σχετικά μικρό ύψος της και χωρίς υπερβολές ένα από τα ομορφότερα κωλαράκια που είχα τη χαρά να πασπατέψω-φιλήσω-γλύψω στη ζωή μου και ένα πανέμορφο μουνάκι που έχει και αυτό ένα κόσμημα για να σου σπάει τα νεύρα την ώρα που το γλύφεις...Κεφάλι σε τοίχο!....
Για τα γούστα μου καθαρό 9 αν και το έχει παραγαμήσει λίγο με τα μελάνια.....

Μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν θέλει πολύ επαφή με το πρόσωπο και ούτε πολλά γλωσσόφιλα καθώς κατέβηκε πολύ σύντομα στον φιρφιρίκο μου.
Πολύ καλή μαστόρισσα στο φλάουτο αν και λίγο απότομη αλλά έδειξε ότι δεν τη δυσκολεύουν τα προικισμένα αγοράκια, είχα την εντύπωση ότι ακόμη και αν είχα το διπλάσιο σε μήκος εργαλείο ίσως να μην είχε θέμα.....Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Όσο αρνητική εντύπωση μου έδωσε στην αρχή τόσο το αναπλήρωσε στο κυρίως πιάτο από άποψη όρεξης να γαμηθεί.
Θα πω ότι αν την αφήσεις να ανέβει πάνω σου και την αφήσεις να κάνει παιχνίδι δεν ξέρει πως να γαμηθεί σωστά, αλλά αν τη βάλεις από κάτω και κάνεις αυτό που θέλεις εσύ προκύπτει ότι είναι σκυλί του πολέμου και το απολαμβάνει περισότερο.

Στα 4 είναι πραγματικά μια ζωγραφιά αυτό το κορμί :smiling-face-with-heart-eyes:.....δεν άντεξα ούτε ένα λεπτο να το θαυμάζω και ένιωσα τα πεόζουμα να είναι έτοιμα να μου φύγουν οπότε της ζήτησα να γονατίσει και να μου πει τη γνώμη της για τη γεύση τους......ούτε σε αυτήν της άρεσαν αφού πάτησε κατοστάρι για το μπάνιο αλλά κάθησε και με στράγγιξε εντελώς πριν σηκωθεί.Έτσι!

Άκρως θετικό ραντεβού με μια κοπέλα που δεν είναι τόσο για τα λόγια όσο για πράξη και στεναχωριέμαι που δεν είχα χρόνο για άλλο ένα γύρο να την ευχαριστηθώ, είμαι σίγουρος ότι θα με έστελνε αδιάβαστοΕυλόγησον....
Αμαρτία και έγκλημα να μη δίνει αυτό το κωλαράκι στις υπηρεσίες της, αν και χωρίς αυτό πέρασα πολύ καλά και την ξαναέβλεπα πολύ άνετα.
Κύριοι του γραφείου τέτοια μωρά να μας φέρνετε εδώ, έχουμε πήξει στις "σέξυ" καμπύλες και δεν πάει άλλο.....

Καλά βόλια σε όλους.....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
23.976
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Skorpio93, TOMCRUISE και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού