Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
 Βράδυ Σαββάτου, ώρες θανάτου περνούσα στο διαμέρισμά μου με τη σκέψη ότι όλα πάνε κατά διαόλου αφού τα σχέδια μου ακυρώνονταν το ένα μετά το άλλο και θα έμενα "μπουκάλα". Ευτυχώς στο κινητό στις κλήσεις "SOS" έχω τον αριθμό του γκλάμουρα, οπότε από την άλλη άκρη της γραμμής η Καίτη σαν άριστος διασώστης έδωσε τη λύση. Γρήγορα, άμεσα και με ευγένεια κ μετά από ολιγόλεπτη ανταλλαγή απόψεων καταλήξαμε να στείλει σπίτι μου τη Λίζα, μιας και καιρό την είχα στο μάτι. Η Λίζα λόγω και μιας ακύρωσης ραντεβού κατέφτασε στο χώρο μου νωρίτερα. Υποδοχή από μέρους μου, εγκάρδια και χαμογελαστή, αλλά αντιμετωπίστηκς μάλλον ψυχρά και τυπικά με χειραψία και σταυρωτό φιλάκι. Όμορφο ντύσιμο με ροζ μακρύ πουλόβερ, τζινάκι και χαμηλά μποτάκια. Η πρώτη εντύπωση είναι ότι βλέπετε στις φώτος, αλλά έχει πάρει φαίνεται κιλά αρκετά. Πιο στρογγυλό πρόσωπο, και γενικά πιο "γεμάτο" σώμα και βγάζει την αίσθηση του βαριού σκαριού. Καλή γνώση Αγγλικών τυπική κουβεντούλα χωρίς ιδιαίτερες αυρότητες. Έκανα κάποιες προσπάθειες να ζεσταθεί το κλίμα, ανταλλάξαμε κάποια φιλάκια στόμα, αλλά "επαγγελματικά". Βουρ κ οι δυο για ντουζάκι εναλλάξ και επιστροφή στο κρεβάτι. Εξαρχής πήρα το μήνυμα και είδα πως θα παιχτεί το έργο, αλλά άφησα να εκτυλιχθεί. Με δική μου πρωτοβουλία, ανέλαβα εγώ τον πρώτο λόγο, με φιλιά, παντού, λαιμό, στόμα επιφανειακά, απελευθέρωσα το στήθος της, ασχολήθηκα μαζί του για ώρα, αισθησιακά και σε gfe ρυθμο, εκείνη ψιλοαντιδρούσε σταδιακά, κατέβηκα χαμηλά στο μουνάκι της. Παράλληλα θαύμαζα και επεξεργαζόμουν τα τατουάζ της που είναι έργα τέχνης πραγματικά.Καθαρό και όμορφο, ασχολήθηκα για αρκετή ώρα, έδειξε κάποια σημάδια "ξυπνήματος", άρχισε να παίζει με το στήθος της, να αναστενάζει, να πιέζει το κεφάλι μου. Αλλά η αίσθηση παρέμενε...της "κασέτας"...έβγαζε έναν στείρο επαγγελματισμό. Αλλαγή στάσης, εκείνη από πάνω, και απευθείας βουτιά στο πέος μου. Πίπα στο ίδιο στυλ, αρκετά μονότονη, στην αρχή απέφυγε περιποίηση γύρω περιοχής, αλλά με παρότρυνσή μου κατέβηκε κ εκεί, αλλά ίσα ίσα που ακουμπούσε τη γλώσσα της, παρόλο που είμαι  "γυαλισμένος"... Ξανά ενάσχοληση με το πέος μου, πάνω κάτω γκλουπ γκλουπ και με αρκετό χέρι. Τυπικό τσιμπούκι που δεν περιμένεις κάτι τέτοιο από ένα κορίτσι με τις περγαμηνές που έχει η Λίζα. Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση cowgirl, στο ίδιο στυλ κ ρυθμό. Προσπαθούσε να δημιουργήσει αίσθηση καύλας κ ερωτισμού αλλά της έβγαινε το στυγνό επαγγελματικό. Γρήγορο και δυνατό κοπάνημα πάνω μου, με θέα τις βυζάρες της που ασχολήθηκα για λίγο ξανά μαζί τους. Την έσπρωξα απαλά πίσω και γυρίσαμε σε ιεραποστολικό, αρχικά αισθησιακά, με κάποια φιλιά, αργούς ρυθμούς, ερωτικά λόγια και σταδιακά ανέβηκαν οι ρυθμοί και εκεί που έχω βρει παλμό κ ρυθμό, με σταματάει γιατί λέει την χτύπαγα βαθιά μέσα της και φοβήθηκε. Έλα και σώσε δηλαδή...Ψιλοξενέρωσα, έριξα ρυθμό, ξανά αγαπουλίαση και μικρές απαλές κινήσεις. Στα 4 αμέσως μετά, ωραία θέα με το κλωλαράκι της, αλλά γενικά φαινόταν βαριά και mentally και physically...Λίγη συνέχεια έτσι, κάποια τυπικά βογγητά και επειδή βαρέθηκα την έβαλα να με τελειώσει με πίπα πάλι και έτσι έγινε στο στοματάκι της όπου πήγε και τα έφτυσε στο μπάνιο.

     Η Λίζα μου προσέφερε μια καθαρά τυπική επαγγελματική συνάντηση χωρίς εξάρσεις, ακολούθησε καθαρά το πρόγραμμα που έχει στο μυαλό της, ίσα ίσα να μη δυσαρεστηθεί ο παρτενέρ της, αλλά ελλείψει πάθους καύλας και ενσυναίσθησης τελικά μένει σε ρηχά νερά. Μπορεί να έφταιγε η μέρα, η χημεία, οι πλανήτες, δεν ξέρω, και δεν με απασχολεί αλλά οκ ήταν μια συνάντηση της σειράς, με ξελάφρωσε τυπικά και πέρασα μια ώρα με μια θηλυκή παρουσία δίπλα μου η οποία τουλάχιστόν ήξερε να πει κ δυο κουβέντες και να μιλήσουμε αγγλικά όμορφα και φάνηκε ενδιαφέρον τυπάκι αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση.

     Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, kwstasxat, Antonis78 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2023
Ὅταν λές ὅτι πῆρε κιλά; Πόσα; Γέμισε ἀπλῶς, ἀλλά ἐξακολουθεῖ νά'ναι σέξυ; Ἤ ἀσ'τα νά πᾶνε;
review reaction 1 lagonisian, Elganador
06 Φεβρουαρίου, 2023
2-3 στον κωλο εχει παρει,ομορφη κοπελα ,εχει αυτο το υφακι,δεν χαμογελαει ευκολα,ακομα και απο τοτε που δουλευε στο στριπ,αλλα ολα τα κανει σωστα ,και εβγαλε και το "δαχτυλο"απο το μενου..
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador, lagonisian
06 Φεβρουαρίου, 2023
Γέμισε απλά...και δεν έχει το τόσο λεπτεπίλεπτο παρουσιαστικό των φώτο...μια χαρά όμως γενικά μην φτάσουμε στο άλλο άκρο προφανώς
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
06 Φεβρουαρίου, 2023
Ψυλομητα ύφος μπλανζε εγώ και μετά το χάος γενικά κόκκινη κάρτα
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, lagonisian, srek7
06 Φεβρουαρίου, 2023
Επαγγελματική ξεπέτα το λ'έμε αυτό!
review reaction 1 HoneyVoskos, Aragorn135, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
26 Μαρτίου, 2023
Ακριβώς έτσι είναι όπως τα λέει και λίγο χειρότερα δε φταίνε οι πλανήτες έτσι είναι βαριέται που ζει.Ξινόφάτσα
T2
thanos 23
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6