Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα για άλλες επιλογές αλλά την ώρα που μπορούσα ήταν διαθέσιμη η μικρή επομένως λέω ας το δοκιμάσουμε.
Και που λέω το οκ γίνεται κάτι που δεν μου έχει ξανασυμβεί, το γραφείο μου λέει η κοπέλα είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες αλλά διαφέρει από τις φωτογραφίες γιατί έχει περισσότερα κιλά (να πω ένα μεγαλο μπράβο στο γραφείο εδώ γιατί θα μπορούσαν να μην πουν τίποτα). Η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα πολύ και συνέχισα για το ραντεβού.
Η κοπέλα που είναι 23 ετών περίπου δεν έχει μεγάλη διαφορά από τις φωτογραφίες και ναι έχει μερικά κιλά παραπάνω αλλά είναι μια χαρά με όμορφο προσωπάκι και μάτια, ωραίο στήθος για χαιδεμα, πεντακάθαρη και περιποιημένη. έχει μια τομή όπως είπε και ο συναγωνιστής που περιμένει για να πάει να κάνει λέιζερ όπως μου ανέφερε.
Ειχε πολύ θετική ενέργεια και η επικοινωνία στα αγγλικά τρομερή.
Στα του αγώνα ένας γύρος έγινε που κράτησε κάνα 45 λεπτο με πολλά φιλιά, δέχτηκε 2 δαχτυλάκια χωρίς διαμαρτυρία αλλά με απόλαυση και ικανοποίηση όπως έδειχνε. Πιπα πολύ καλή χωρίς χέρι, στα 4 γισ αρχή που άντεχε σε όσους ρυθμούς και να ήμουν και ιεραποστολικό μέχρι να έρθει το τέλος.
Ενα 10 λεπτο τα λέγαμε στο τέλος για την ζωή κτλ και είναι μια χαρά κοπέλα!
Έφυγα ευχαριστημένος και ξελαφρωμένος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, monstercock greece, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2023
αν φιλάει με πάθος και τα μάτια της ειναι τοσο εκφραστικα οσο της φωτο ειναι αστερι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1