Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 74310
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα παλουκαρια μου...
Είχα τρελή διάθεση ένα απογευματάκι για τρελιτσες ,
Έστειλα σε όλα τα στανταρακια μου και όλα ήταν full booked -μαμάει ο κόσμος ρεεεεε- τεσπά.
Πείρα και στο stadaraki πρακτορείο μου δεν υπήρχαν τα τεμάχια που έψαχνα .
Μπαίνω στους αγγέλους και βλέπω την Alex αμάν λέω η Spears σε Ρωσική βερσιόν.
Τηλέφωνο πολύ ευγενικό πρακτορείο και άψογη η εξυπηρέτηση. Σε λίγη ώρα να το κουδούνι .
Ανοίγω την πόρτα περίμενα να δω την Spears μπα άλλη λέω είναι . Κάθομαι λίγο να το δουλέψω στο μυαλό μου αλλά ο κιτσάρας στο πανταλονι μου πέταγε φωτιές . Δεν γαμιετε θα μπω στην κοπελίτσα .
Σωστά έπραξα !!!!
Η κοπέλα είναι μια αρκετά όμορφη με πολύ καλό σώμα και πάρα πολύ ευγενική και με υψηλό δείκτη IQ .
Πεντακάθαρη με πάρα πολύ όμορφο σώμα . 1,70 και βάλε . Πολύ sexy εσώρουχα , η φάση ήταν gfe φιλί βαθύ με γλώσσα χαμουρεμα στο έπακρον και τσουπο σκούφο για πεοθυλασμο.
Κάπως περίεργα τον ρουφούσε με σκούφο και με τελείωσε μπαμ μπαμ. Ωραία λέω πάνε τα χοντρά .
Μασάζ μετά , πολύ καλό για κάνα 10αλεπτο και πάλι φλουτσου φλουτσου με σκούφο ........
Στάση πρώτη από πάνω αυτή , μετά ιεραπόστολος , βαραγε και η λήξη του ραντεβού, και στα 4 το τέλος όλα μέσα και τις μπάλες.
Συμπερασματικά η κοπέλα δεν έβαλε καθόλου τζελ και ήταν ίσως πιο στενή από την κοπέλα μου . Μάλλον κάνει μπαλέτο η κάτι τέτοιο. Πολύ στενό και πεντακάθαρο μουνακι.
Απίστευτα ερωτευσημη. Προσοχή οι αγαπουληδες.
Συστήνω με τα όσα η κοπέλα είναι πολύ καλή. Όμως μην κάνουν καμία μαλακια και σας στειλουν την κοπέλα από τις φωτό . Δεν αναλαμβάνω ευθύνη .
Αυτά από εμένα ...
Γαμάτε ρεεεεεε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, maradona7, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού