Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα μία κοπέλα για να την γαμησω όσο πιο δυνατά μπορώ και είχα διαβάσει τις κριτικές για την Ιωάννα.Ετσι και το αποφάσισα να την συναντήσω.
Σε ξενοδοχείο του κέντρου, την έκλεισα για μιάμιση ώρα,για να μην με πιέζει ο χρόνος.
Είχα ρωτήσει ανθρώπους από εδώ για την εμφάνιση της, κυρίως το πρόσωπο της, και μου είχαν πει θετικά σχόλια.Περιμενα μία 30χρονη σχετικα νέα στην εμφάνιση.
Όταν μπήκε μέσα δυστυχώς ανακάλυψα ότι το πρόσωπο της έχει σημάδια γήρανσης,τα οποία κατά εμέ ήταν ξενερωτικα, όμως με κράτησε το γεγονός ότι ήξερα ότι θα γαμηθει στα άκρα και η θετική της ενέργεια.
Έκανε γρήγορα μπάνιο,δεν κλέβει καθόλου χρόνο, απεναντίας πιστεύω κάνει όσο πιο γρήγορα μπορεί να βρεθεί μαζί σου διότι δεν βλέπει την ώρα να αρχίσει να τον παίρνει.Καθισε από πάνω μου και αρχίσαμε λίγο φλερτ, ενώ ταυτοχρόνως έτριβε το μουνάκι της επάνω στον πουτσο μου.Δεν άργησε να μου σηκωθεί και προς έκπληξη μου είχε γίνει κι εκείνη πολύ υγρή.Μετα από λίγο κατέβηκε και άρχισε μία πίπα στην οποία τελείωσα πρώτη φορά και τα κατάπιε όλα.Μετα καθίσαμε κάνα 10λεπτο να "ξαναοπλισω" και την πήρα ιεραποστολικά,με εκείνη να χύνει και να αναβλύζουν τα υγρά κάθε τρείς και λίγο.Επειδη είναι μικρόσωμη, την έκανα ότι ήθελα.Αυτο σημαίνει ότι της είχα ανοίξει τελείως τα πόδια την είχα ακινητοποιήσει τελείως και την γαμουσα άγρια.Αυτος ήταν και ο λόγος που διάλεξα ν να πάω μαζί της κιόλας επειδή οι κοπέλες που δεν είναι του χώρου δεν αντέχουν να τον πάρουν έτσι.
Μετά της τον εχωσα στον κώλο κι εκεί ήταν που έχυνε ακόμα περισσότερο και το γουσταρε πιο πολύ.Για περίπου 50 λεπτά την είχα έτσι με εναλλαγές στις στάσεις επάνω στο κρεβάτι και μη. Δυστυχώς όμως όταν τελειώνω μία φορά, μετά δεύτερη δύσκολα, σταμάτησα 10λεπτα πριν την λήξη γιατί δεν είχα πλέον αίσθηση στο πέος μου, δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω δλδ.
Ξέχασα ότι ενδιάμεσα είχα ιδρώσει τόσο που κάναμε ένα μπάνιο μαζί και συνεχίσαμε εν τάχει.
Στο τέλος, κάναμε ένα μπανάκι μαζί πάλι, χαλαρά ντύθηκαμε κτλ και φύγαμε μαζί.

Αυτά κύριοι, προτείνεται ανεπιφύλακτα για αυτούς που θέλουν να χορτάσουν γαμησι και να δοκιμάσουν τις αντοχές τους.

Εν τω μεταξύ, κάποιος μου είπε εδώ ότι καλύτερα να μην πάω με την Ιωάννα λόγω ηλικίας δικής μου και να διαλέξω καλύτερα μία πιο ήπια.Αυτο ήταν καλή συμβουλή για κάποιον που δεν έχει αντοχή σωματική, αναπνευστική και διάρκεια στύσης.Για εμένα όμως δεν ίσχυε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 25, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ragnar Bjornson
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
728
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yagulas, Elganador, old boy και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2023
Ρε τύπε, εσύ ανέβασες κριτική για να μάθουμε περισσότερα για την πουτάνα ή για το πόσο καλός γαμιάς είσαι;

Υ.Γ. Την επόμενη φορά να πεις στην παρτενέρ να σου κάνει μασάζ προστάτη αν δεν μπορείς να τελειώσεις 2η φορά σε 90 λεπτά.
review reaction 3 review reaction 1 Quasimodo, zero00
03 Φεβρουαρίου, 2023
Γιατι ρε μαν τι ηλικια εχεις;
03 Φεβρουαρίου, 2023
@Maximiliano, 25.
review reaction 4 Quasimodo
03 Φεβρουαρίου, 2023
αν στα 25 δεν έχεις αντοχές, ή παίρνεις αναβολικα ή θες πολύ γυμναστική. εγώ στα 40 χωρίς γυμναστική αντέχω, και βλαστημάς ότι δεν αντέχω όπως στα 20 που έκανα σεξομαραθωνιο
Q
Quasimodo
review reaction 1 Yagulas
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4