Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στην Lilia σήμερα το μεσημέρι.Οταν άνοιξε την πόρτα του δωματίου είδα μπροστά μου ένα καλλίγραμμο κορίτσι με καυλοφατσα.Μπαινω μέσα κ αφού κάναμε λίγο social έρχεται κοντά μου κ αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα που ήταν πολύ αισθησιακά κ παράλληλα χουφτωνα το πεταχτο κωλαράκι της μέσα από την φούστα που φορούσε.Μπαινω μετά στο μπάνιο για ντουζάκι.Οταν βγήκα η Lilia με περίμενε γυμνή στο κρεβάτι.Εχει ωραίο στήθος 2+ που μόλις ξάπλωσα άρχισα να το φιλάω κ να γλύφω τις ρωγες της.
Μετα τα χάδια και τα φιλιά, ξεκίνησε μια πίπα καλή με dt και περιποίηση στα μπαλάκια. Την σπάτουλαρισα κ γω, το απόλαυσε αλλά δεν αφέθηκε για να τελειώσει.Μουνακι πεντακάθαρο με ροζ μουνοχειλα κ ένα piercing στην κλειτορίδα.Δαχτυλα δεν άφησε.Ακολουθησε cowgirl σε εντονο ρυθμό, αφού πρώτα μου περασε σκουφο κ έβγαζε κραυγές κ επιφωνήματα.Ηταν λίγο θεατραλε αλλά nevermind.Tην γύρισα μετά σε reverse cow κ άρχισα τα κωλοσκαμπιλα χωρίς να χαλιεται.Ακολουθησε doggy style όπου συνέχισα το spanking κ τελείωσα εντός σκούφου σε normal position.Αντέχει στις ψηλές στροφές χωρίς μα κ μου στο δυνατό πιστονιασμα.Μετά στο social μου είπε ότι είναι απο το Krasnodar κ ότι της αρέσει η πόλη μας πιο πολύ από την Αθήνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.775
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., mpouxos, Πάμε για άλλα και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού