Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η λιλια μας λοιπον....οταν χθες εστειλε μνμ στο γραφειο κ ρωτησα ποια απο τις κοπελες μπορει να κανει υποτακτικο η εστω να ανταποκριθεί μου ειπαν ισως μονο η λιλια...ζητησα να την ρωτησουν αν μπορει να το κανει κ αφου πηραμε το οκ οτι θα το προσπαθησει εκλεισα το ραντεβου....

Επειδη ακριβως δε το εχει σαν πρόγραμμα οπως λεει κ ο τιτλος πηγα με λιγες προσδοκιες....

Ας ξεκινησω με εμφανιση που δεν εχω να προσθεσω κατι που δεν εχει γραφτει....
Ηλικια νομιζω οχι 25 ισως 30+ αλλα σωματαρα χωρις καθολου λιπος πουθενα...

Βυζι 2+ λιιιιγο πεσμενο αλλα πολυ ωραιο κ σαν αισθηση κ οπτικα....κωλος θα ηθελα ενα κλικ μεγαλυτερο αλλα ταιριαζει με το σωματότυπο της κ αυτος....

Το προσωπο εχει αυτο το κατι που το κανει να διαφερει...καποιοι μπορει να καραγκαυλωσουν καποιοι να χαλαστουν...προσωπικα μια χαρα μου φανηκε....

Καθαριότητα αψογη με ντουζ αναμεσα κ χωρις περιεργες μυρωδιες....

Κ παμε υπηρεσίες....

Απο το γραφειο μου ειπαν να ειμαι επιεικής για το υποτακτικο γτ δε το εχει σαν πρόγραμμα οποτε δε πηγα με σκοπο να την ζορισω...ανταποκριθηκε ομως μια χαρα σε οτι κ αν εκανα κ ακομα κ σε αυτα που φανηκε να μη της αρεσουν η να ζοριζεται δε μου ειπε οχι κ ηταν αρκετα επαγγελματιας και παρολο που σταματουσα αυτο που εκανα το εκτιμησα οτι προσπαθουσε να με ικανοποιησει....

Σε γενικες γραμμες πολυ καλο στοματικο αλλα δε μπορει να κανει dt αν κ το προσπαθει...περναει κ απο μπαλες....

Δεχτηκε δαχτυλα χαστουκακια κτλ χωρις μη κ οχι...υγραινεται ειδικα αν την γλυψεις κιολας...

Στον αγωνα πηγα σε τεμπο στα ορια μου κ ακολουθησε κ αυτη οποτε κ αυτο θετικο....

Γενικα ψαχνω να βρω καποιο αρνητικο αλλα δε βρισκω κατι που να χαλαει το ραντεβού...ισως η επικοινωνία αν κ απο αυτα που διαβασα περιμενα να ξερει 5-6 λεξεις αλλα προφανως τα εμαθε στη διάρκεια κ βγαζεις νορμαλ συνεννόηση...

Το ισως να τη ξανασυναντησω ειναι γτ θελω πρωκτικο....αν κ με εξιταρει να ξαναπαω για να δω τα ορια της σε πιο hardcore υπηρεσίες....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, delipas, james034 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού