Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 77 10
Call-Girls 179249
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχικά να ευχαριστήσω την κοπέλα στο κέντρο για την υπόδειξη της.
Καθώς ζήτησα επιλογές και λόγω απογεύματος υπηρχε γκάμα.
Η ημέρα είχε ξεκινήσει καλά στον εργασιακό τομέα και ήθελα να τελειώσει ακόμα καλύτερα με ένα καλό γαμήσι. Μπανιαρίστηκα παρφουμαρίστικα και έφυγα για το χοτέλ. Με την είσοδο στο δωμάτιο έμεινα λίγο κάγκελο. Πολύ κοντά στις φωτογραφίες της με ελάχιστες διαφορές. Καλά ξεκινήσαμε λέω μέσα μου. Έκανα άλλο ένα φρεσκάρισμα και επέστρεψα για να την βρω ολόγυμνη στο κρεβάτι να με περιμένει με ένα λάγνο βλέμμα. Η συμμετοχή της σε όλα πολύ πάνω από τα κορίτσια που έχω συναντήσει μέχρι στιγμής με μεγάλο συν τις πρωτοβουλίες που παίρνει.Ειλικρινα μάλλον όσο περνά ο καιρός αυτή βελτιώνεται.Καθως διάβασα διαφοροποιημένες αποψεις.Μικρό φάουλ το χέρι στην πίπα και το αναφέρω γιατί μερικούς τους χαλάει. Εμένα όχι. Άλλωστε μόλις της το έβγαλα συνέχισε κανονικά. Αν προσθέσει στις υπηρεσίες και κώλο θα σπάσει ταμία...Δύσκολο όμως αλλα μιλάμε για κωλαρα.Από εδώ και πέρα μάλλον βλέπω να την συναντω οπότε την βλέπω στην πόλη μας. Τέλος να αναφέρω ότι δίνει μεγάλη σημασία στην ευγένεια του πελάτη γιατί μου είπε ότι στα έχει συναντήσει κάτι περίεργους...Οπότε το καλό το προσέχει μικρά μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
4.894
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Moku, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού