Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από αποτυχημένο ραντεβού με κορίτσι από άλλο γραφείο, και καθώς έβλεπα ότι η συνεννόηση αρκούσε, είπα να στείλω να δω τι γίνεται και από εδώ. Βασικά δεν ήθελα να φύγω και χωρίς να έχω καλά.
Μου λένε Λίζα, μια χαρά λέω.
Είχα ξαναβρεθει και πιο παλιά αλλά δεν είχα γράψει κατι...τώρα γιατί; δεν θυμάμαι.
Αυτό που βλέπετε θα έρθει και ίσως λίγο καλύτερο. Χτυπάει πόρτα και βλέπω ντύσιμο...και λέω εδώ είμαστε...καπαρντινα μακρυά δερμάτινη μαύρη, φόρεμα μαύρο μέχρι τα μπούτια, μαύρο καλσόν και αρβυλες...δεν ξέρω γιατί αλλά καυλωσα πολύ. Μπαίνει μέσα και μου λέει I remember you....φιλί και σε πέντε λεπτά έρχεται στο κρεβάτι.
Για τα δικά μου τα γούστα πολύ ερωτική και δοτικη. Δεν μπορώ να πω ότι κάτι δεν έκανε καλά...ίσα ίσα που ήταν όλα όπως σχεδόν τα θελω.
Το κορίτσι προσπάθησε και για δεύτερη φορά και ενώ ξεκινήσαμε καλά....που να αντεξει ο γέρος (στα 43 πλέον) τρεις φορές.....και το κάστρο έπεσε...
Ένα πολύ όμορφο ραντεβού,όπως και το πρώτο με την Λίζα, που ευτυχώς μετά την ήττα στην μάχη ήρθε η νίκη στον πόλεμο και θα κοιμηθώ ήρεμος και γεμάτος.

Τα σχόλιά αφορούν τις εντυπώσεις μου για το κορίτσι κατά τα θέλω μου και το πως πέρασα μαζί της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vasilisperisteri
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
4.175
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, geny24, koukoskoukou και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού