Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 9 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διαβασα αρκετές κριτικές πριν πάω γιατί η κοπέλα έχει προϋπηρεσία μεγάλη. Ειναι γεγονός ότι έχει και αρνητικές και θετικές κριτικες αλλά εγώ πίστεψα τις θετικές, καλά να πάθω.
Συνεννόηση με το γραφείο άψογη κανονίζω ραντεβού στο χώρο της κοπελας, περιοχή Μεταξουργείο. Μου θύμισε τα νιάτα μου που έκανα μπουρδελοτσαρκα στην περιοχή με τη διαφορά ότι τώρα δεν είδα ούτε έναν Έλληνα μονο πακια. φτάνω στο δωμάτιο πρώτη εντύπωση κακή. πρόσωπο κουρασμένο και με δυο χειλια σαν ροφος που δυσκολια κραταει τα σαλια να μην τρεχουν απο το πλαι. Εντονη διάθεση βαρεμαρας και απουσία επικοινωνίας. Σωμα αρκετά καλό σφιχτό και ωραία επιδερμίδα. Υπηρεσιες μπουρδελου και όχι πολύ καλού.
Η πιπα όντως το δουλεύει αλλά επιφανειακή με χερι μπαλάκια ούτε από μακριά. δεν χάλασε που ψεκάστε με μιραμιστιν αλλά σιγά το τσαμπουκά πιο πολύ το κάνει τόσο έντονο μπας και χάσεις και γλυτώσει τη διείσδυση. Παμε στο σεξ τώρα, μπόλικο τζελ και ξεκινάμε εδώ τα πάει σχετικά καλά η συμμετοχή είναι ικανοποιητικη αλλάξαμε 3 στάσεις και ήρθε το τέλος. Δευτερος γύρος δύσκολο δεν υπήρχε καμία ελπίδα προσπάθησε φιλότιμα αλλά στο ίδιο στυλ οπότε η έπαρση δεν ήρθε ποτέ.
Γεκνικο συμπέρασμα πολλά τα λεφτά γι αυτό που παίρνεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 21, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, hlektrop και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2023
Φιλε μια από τα ίδια
Δεν κάνει το κορίτσι
Βαριέται
review reaction 1 thiseas, hornyasfuck
22 Ιανουαρίου, 2023
Δύο φορές την έχω πάρει ,πρώτη εμπειρία με είχε εκπλήξει,δεύτερη δεν θέλω να τη θυμάμαι

Ήταν όμως ωραίο μωρό και στις δύο .
review reaction 1 thiseas, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2