Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβού με Μυρτώ στο Lacoba.Ήρθε με ταγιέρ,πουκάμισο και γόβες.Μικρόσωμη,ευγενική και χαμηλών τόνων όταν την βλέπεις.Με κάβλωσε το πρόστυχο ύφος της και οι μυώδεις γάμπες της.Πήγε να φρεσκαριστεί μετά απο μικρής έκτασης socializing και εγω αντίστοιχα άραξα στο κρεβάτι και περίμενα.Βγήκε έξω με ένα σετ πράσινα,αν δεν με απατά η μνήμη μου,εσώρουχα που έδεναν τέλεια με το γυμνασμένο της κορμί που ήταν τουμπανο.Επεσε χαμουρεμα,την έγλειψα και ξεκίνησε μια πίπα απο άλο πλανήτη.Την έβαλα στα 4 να την γαμήσω και το έκανα με όση δυναμη μου έβγαινε.Την γύρισα ιπεραποστολικά και την έχυσα στα βυζιά της.Socializing πάλι,φρεσκάρισμα και ο δεύτερος γυρος ήρθε με εκείνη με μου παίρνει πίπα,μετά να κάθεται πάνω στο καβλί μου και ήρθε το τέλος στο στόμα της,όταν της είπα να μου πάρει πίπα να χύσω έτσι.Να πώ ότι μετά απο πολλά χρόνια,μου μουδιασαν τα παπάρια απο το έντονο χύσιμο.Πήγε και τα έφτυσε,έκανε ένα ντουζάκι,τα είπαμε,ντύθηκε και έφυγε.

Ευγενέστατη,ικανότατη,άμεση,πρόθυμη να ικανοποιήσει τον πελάτη της και σίγουρα τιμάει τα χρήματα που παίρνει.Εμένα οι γυμναστηριακές αυτές με καβλώνουν και εκείνη ακομα περισσότερο,αλλά είναι θέμα γουστου.Όσοι γουστάρετε αυτό το στύλ ορμάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.131
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 *Μυρτώ*, doc_lin, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2023
Η Μυρτώ είναι από τα καλυτερα ραντεβού που έχω κάνει. Πολυ γλυκιά κοπέλα.
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιανουαρίου, 2023
Πρέπει να επισημάνω ότι ουδέποτε έχει συμβεί αυτό, και για να γίνω πιο συγκεκριμένη εννοώ τελείωμα στο στόμα..... Το παρόν αποτελεί προϊόν μυθοπλασίας...Γι'αυτό το λόγο
Εξεπλάγην όταν είδα ότι γράψατε κάτι τέτοιο γιατί δεν το έχω κάνει ποτέ Ούτε και σε προσωπικό επίπεδο... .
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 3 STAVROS6969, hornyasfuck, Spartan2 και 1 ακόμα μέλος
22 Ιανουαρίου, 2023
"γιατί δεν το έχω κάνει ποτέ Ούτε και σε προσωπικό επίπεδο..."

Υπάρχει γυναίκα που ΔΕΝ τα παίρνει στο στόμα?
Ρε τι μαθαίνει ακούει κάποιος?
Απίστευτο...
review reaction 3 hornyasfuck
23 Ιανουαρίου, 2023
Νομίζω πως πρέπει να έχει κατέβει σε αγώνες body building
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4