Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 33 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για Ρωσίδες δεν έχω την καλύτερη άποψη. Έχω ξαναπεί πως το βλέπουν σαν αρπαχτή. Με τα πολλά συνεννοούμαι με το συγκεκριμένο γραφείο και μου προτείνουν το κορίτσι αυτό. Την είχε πάρει παλαιότερα το μάτι μου σε ένα άλλο γραφείο αλλά δεν είχε τύχει να συναντηθούμε. Θα μου πείτε είναι δυνατόν να μην γουστάρεις Ρωσίδες αλλά να ψωνίζεις; Πείτε το φετίχ, πείτε το εμπειρία αλλά ευτυχώς την γλίτωσα αυτή την φορά. Χωρίς καθυστέρηση σκάει σε κεντρικό ξενοδοχείο και σαν πρώτη εντύπωση θα πω ότι ήταν ενδιαφέρον. Μετρίου αναστήματος κορίτσι, πολύ petite με ιδιαίτερα ωραία άκρα. Βυζί σιλικονάτο-3αρι αλλά δεν με ξενέρωσε. Πεντακάθαρη και χαμογελαστή οφείλω να ομολογήσω. Ότι βλέπετε γενικά στις φωτογραφίες. Το τραγικό της υπόθεσης ήταν τα χείλια της. Ρε κορίτσια γιατί κάνετε αυτές τις υπερβολές; Ούτε που σκέφτηκα να φιλήσω, γιατί για εμένα ήταν αντιαισθητικό . Ωραίο τσιμπούκι, με περιποίηση γύρω περιοχής και σεξ σε 3-4 διαφορετικές στάσεις. Στα τέσσερα είναι πολύ δυνατή. Αντέχει σφυροκόπημα και γενικά μπορεί να σε φτιάξει γιατί μιλάει και πρόστυχα κατά την διάρκεια του σεξ. Δεύτερος γύρος δεν. Άλλο ένα μειονέκτημα που γράφει και ένας φίλος από κάτω, είναι ότι όποτε μπορούσε να κλέψει χρόνο, ασχολιόταν με το κινητό. Ενώ επικοινωνεί όμορφα και έχει άποψη, ξαφνικά σε γράφει λόγω κινητού. Οκ φάση, αλλά μέχρι εκεί. Δεν κλαις τα λεφτά σου, αλλά δεν θέλεις και να την ξαναδείς. Πάμε παρακάτω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Annapurna, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού