Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είχα μεγάλες προσδοκίες από το κορίτσι από ένα αξιόπιστο και σοβαρό Γραφείο. Καυλωμένος από τις αποκαλυπτικές φωτό της κοπέλας και έχοντας ως γνώμονα και τις αντίστοιχες υπηρεσίες έπεσα έξω!
Πράγματι είναι η κουκλίτσα στις φωτό ίσως με λιγότερη λάμψη αλλά αυτή είναι νεαρής ηλικίας στα 20 με μέτριο ύψος και λεπτή σιλουέτα. Ντροπαλή βλέποντας το βλέμμα της χαμηλωμένο και στον τρόπο που με κοιτάζει, κυρίως σφιγμένη, και σχετικά απόμακρη, ενίοτε ένα χαζό χαμόγελο, ένα ψεύτικο χάδι. Έχω αρκετά χρόνια στο σπορ, πολλές εμπειρίες σαν κωλογερος. Φιλί επιφανειακό ενίοτε βαθύ αλλά δεν την έχω ψυχή και σώματι. Το σώμα της ειναι για τα δεδομένα μου απίστευτο, σφιχτό λόγο της νεαράς ηλικίας αλλά και καλλιγραμμο. Το δε στήθος πολύ όμορφο στητο με μεγάλες θηλές αλλά θέλει να της το πιάνω και να της το γλύφω σιγά σιγά όπως και το πανέμορφο αιδοίο της, επιφανειακά γλυψιματα, παπάρια μαντολες. Εκεί που το πάει καλά είναι στο σφυροκόπημα και φυσικά όπως αυτή θέλει στο ιεραποστολικό και όχι στα τέσσερα...σαν μια κούκλα του sex. Ερασιτέχνης με την κακή έννοια, θέλω, όχι θέλω απαιτώ, για τα λεφτά που διαθέτω να απολαμβάνω όλο το πακέτο όσον αφορά την εμφάνιση αλλά και τις υπηρεσίες έχοντας προσωπική εμπειρία από Αστέρια Dasha και Sienna με αυτήν έπεσα έξω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.563
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, spipis71, The Saint* και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2023
Με άλλα λόγια, αρχίδια υπηρεσίες η πιτσιρίκα. Και φυσικά τα 170 δεν είναι πια λίγα λεφτά!!!!!!!!!!!!!!!
review reaction 1 piko, TOMCRUISE, Elganador και 1 ακόμα μέλος
19 Ιανουαρίου, 2023
Δεν αφήνει να τη γλύψεις?
review reaction 1 TOMCRUISE, Elganador
19 Ιανουαρίου, 2023
Rebirthed Sapiens Sapiens όπως έγραψα Ναι μεν αφήνει γλυψιματα αλλά σιγα σιγά και στο αιδοίο της όχι από κάτω ?? ότι νάνε
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, TOMCRUISE
19 Ιανουαρίου, 2023
Αγαπητέ, στο νήμα του γραφείου είχα γράψει ότι μάλλον δεν αξίζει, μετά από επικοινωνία που είχα μαζί τους κι έτσι δεν μπήκα στον κόπο να τη συναντήσω.
Καλή συνέχεια.
review reaction 1 Larson, company of heroes tho
19 Ιανουαρίου, 2023
Σωτήρια και κατατοπιστική κριτική φίλε!
Πάμε για άλλα...
review reaction 1 andronikos3, Larson, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5