Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 214990
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβού με την Βανέσα τέλη του 2022. Η κοπέλα ήρθε στο ραντεβού στην ώρα με ένα παλτό και από μέσα με μια μαύρη δερμάτινη φούστα και ένα λεοπαρ μπλουζάκι. Αρχικά φιλί στο στόμα τα καλοσορισματα και ζήτησε να πάει για φρεσκαρισμα στο μπάνιο. Ήρθε αμέσως με την πετσέτα χωρίς να φάει χρόνο και ξεκίνησαμε τα φιλιά καθώς με ρώτησε τι μου αρέσει στο σεξ και ξεκίνησε μια πάρα πολύ ωραία πίπα. Τον πήρε όλον μέσα με αγάπη και χωρίς να βάλει δόντι. Τον έβαλε ανάμεσα και στις υπέροχες βυζάρες της. Επειδή με είχε κάνει τούρμπο και θα έχυνα ασχολήθηκα μαζί της με το μουνι της υπέροχο μοσχιμυριστο και καθαρό. Έδειχνε να της αρέσει αλλά κατά πόσο αληθινό δε θα μάθω ποτέ. Της ζήτησα να βάλουμε προφυλακτικό όπως και κάναμε και το κάναμε σε ιεραποστολικό όπου φιλιομασταν συνεχώς ή είχαμε eye contact όπου με έκανε να νιώσω ότι γαμουσα την κοπέλα μου και όχι μια κοπέλα επί πληρωμή. Μετά γυρίσαμε στα 4 όπου ανέβασα στροφές και spanking στην όμορφη κωλαρα της. Μετά γυρίσαμε σε cowgirl όπου με έκανε να θέλω να τελειώσω και της ζήτησα να χύσω και εγώ αυτές τις βυζάρες όπως και δέχτηκε. Μετά κάναμε μπάνιο μαζί σοσιαλ όπου είπαμε διάφορα μέχρι που ξεκίνησε πάλι να χαμουρευομαστε και να καταλήγει σε πίπα και να τελειώνω πάνω στο κορμί της αυτή τη φορά βιαστικά γιατί τέλειωνε ο χρόνος καθώς τον είχα φάει στο πρώτο γύρο. Θα επαναληφθεί επανάληψη στο 2023!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
356
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, piko, Yagulas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού