Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264389
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση μέσα στις γιορτές με τη υπέροχη κλασσατη γυναίκαρα τη σοφία μας. Τη σοφία την έχω συναντήσει αρκετές φορές στο παρελθόν και θα συνεχίσω να τη συναντώ διότι κάθε φορά είναι ακόμα πιο υπέροχη.
Συνάντηση για τελευταίο ραντεβουδακι της ημέρας της αργά το βράδυ σε ξενοδοχείο στη Γλυφάδα. Περιμένω στο κρεβάτι βλέποντας fast & furious. Χτυπάει η πόρτα πετάγομαι από το κρεβάτι και παω στη πόρτα. Ανοιγοντας βλέπω το σοφακι μας σε ένα υπέροχο μαύρο κλασσικό ντυσιμο, σωστή κυρία αρχοντική. Περνάει μεαα στο δωμάτιο φιλαρα με γλώσσα και πάμε.προς το κρεβάτι. Τα είπαμε λιγάκι και ξεκίνησε το strip teasing μπροστά μου και εγώ άρχισα να φιλαω όλο της το σώμα. Μου ζήτησε πριν φτάσω στο κωλαράκι της, στη τρυπουλα της, να πάει να φρεσκάριστει. Η κοπέλα μοσχοβολουσε από την αρχή μα γνωρίζετε!! Δεν αργεί στο μπάνιο και έρχεται. Επιτόπου τη στήνω στο κρεβάτι και πέφτω να γλύψω τη κωλαρα της την οποία θα μπορούσα ακόμα να το κάνω... αφού τη γευτηκα γύρισε στο κρεβάτι και με άφησε να γλύφω τις ρογες της, ενώ με τραβουσε προς τα πάνω για υγρά γλωσσοφιλα. Μετά της ζήτησα να ανταποδωσει στα γλυψιματα..ξεκίνησε τρομερή πιπα, αυτή τη μαεστρικη που θα πρέπει να την κάνει σεμινάριο στις υπόλοιπες κοπέλες. Στη συνέχεια προχώρησε και τερμα πίσω γλυφωντας μου και τη χαραδα όλη με λυσσα. Χωρίς να μπορώ να κρατηθώ άλλο περάσαμε σκουφάκι μαι ξεκινήσαμε σεξαρα από το κωλαράκι της. Σιγά σιγά βαθιά να μπει μέσα καλά να πάρει το σχήμα όπως μου το είπε εκείνη τη στιγμή και μέρα δυνατό σφυροκοποημα στα 4 μέχρι να άδειασω στο στοματάκι της το φορτίο μου. Μπανακι και από τους δύο μας , λίγο κουβεντουλα και ξανά άρχισε τρομερή πιπα και με σήκωσε παλι η άτιμη η γυναίκα και δεύτερο γύρο. Αυτή τη φορα της ζήτησα να ανέβει από πάνω μου, όπου και με καβάλησε και άρχισε να κουνιέται και να ανεβοκατεβαινει με πάθος και λυσα πάνω στο καυλι μου κοιταζοντας συνεχώς το καθρέπτη δίπλα από το κρεβάτι. Εναλλαγή στάσης στα 4 δυνατό σφυροκοπημα καθώς η λεκάνη της έχει τρομερά πιασιματα!! Γύρισμα σε ιεραποστολικο, εκεί της έδωσα παλι με δύναμη και βαθιά ότι είχα!! Προς το τέλος έφτασε στη κορύφωση και άρχισαν τα ποδαράκια της να τρέμουν κατι το οποίο σε καμία περίπτωση δεν ήταν fake!! Στη εικόνα αυτή έδωσα λίγο παραπάνω δύναμη και ήρθε το τέλος και για μένα στο σώμα της πάνω!!! Τρομερή βραδιά αυτή για μένα!!! Μπήκαμε για μπανακι είχαμε λίγο χρόνο ακόμα πριν λήξει το ραντεβού μας και μιλήσαμε για το που θα κάνουμε αλλαγή του χρόνου.. Τρομερή γυναίκα, χαρακτήρας γαματος ντομπρα ξηγημενη. Καθαρή μυροδατη γευστικότατη!! Ότι καλύτερο εισαι σοφία μου και συνέχισε έτσι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
333
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, maradona7, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού