Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 214963
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Βανεσσα την προηγούμενη Κυριακή,
Το γραφείο ήταν άψογο στην συνεννόηση και εξυπηρετικό άμεσες απατήσεις και ευγενικό.
Η κοπέλα ήρθε με 5 λεπτά καθυστέρηση και ήταν ακριβός όπως είναι στης φωτογραφίες και στα βιντεάκια που ανεβάζει στο φορουμ πιο συγκεκριμένα.

Ήταν πρόθυμη σε όλα και δεν μου είπε σε τίποτα από αυτά που θέλω όχι.
Μιλήσαμε λίγο στην αρχή σχετικά καλό σοσιαλ και όχι πολύ μπλα μπλα και μετά το μπάνιο μου όρμησε.
Ήταν πολύ ζεστή και μου φάνηκε καβλωμένη μαζί μου, μου έκανε πάρα πολλά κομπλιμέντα.

Αγκαλίτσες, βαθύ φιλι με γλώσσα (δεν είχε γεύση καπνού πολύ σημαντικό για μένα), έπειτα μια καλή σχετικά πιπα και με ιδιαίτερη περιποίηση στην γύρω περιοχή.
Έπειτα, σκουφάκι και αλλάξαμε 3 αγαπημένες μου στάσεις. Ήταν στενή, ζεστή και υγρή και με συνδυασμό τα πολύ καλά πιασίματα που είχε στο κώλο, στη μέση και μπούτια κάβλωνα.
Είχα και 10 ήμερες λόγο δουλείας και Αθήνα που δεν είχα τραβήξει μαλακια και ήμουν τούρμπο.

Παρά είκοσει, την έβαλα να μου κάνει ισπανικο στα βυζάκια, που ήταν πάρα πολύ μαλακά και στο πάνω κάτω μου εξαφάνιζε τον πουτσο τελείως, και έτσι τελείωσα.
Πήγε για μπάνιο και γύρισε, πρόθυμη αν θέλω τπτ άλλο. Την έβαλα να μου περιποιηθεί με το στόμα και τα χέρια της τα μπαλάκια μου και την άφησα να παίζει μαζί τους κανένα δεκάλεπτο μέχρι που την πήραν τηλ και έφυγε.

Πέρασα πολύ όμορφα και άξιζε. Είμαι πολύ ικανοποιημένος και θα την ξαναπάρω.
Δυστυχώς όμως δεν πέρνω συχνά κορίτσια λόγο του οικονομικού αλλά για αυτό παρακολουθώ εδώ την ιστοσελίδα τις κριτικές και τα φορουμς και είμαι πολύ επιλεκτικός.

(Η κοπέλα στην αρχή μου είπε δεν κάνει πρωκτικό και δεν της αρέσει να την πιέζουν στο κεφάλι όταν κάνει πιπά)
(Με την σειρά μου, της είπα ότι δεν κάνω στοματικό σε άγνωστες κοπέλες γτ είμαι λίγο σιχασιάρης, μόνο βυζιά λίγο στην αρχή)
(Δεν θα κρίνω το πρόσωπο της, γτ είναι κάτι υποκειμενικό για μένα, εγω την πηρα για να γαμισω οπότε θέλω να έχει καλό σώμα όπως το θέλω και να λέει σε όλα ΝΑΙ και όχι να την κυκλοφορήσω ή να την πιάσω γκόμενα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
472
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Logakis, mancunian1986 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού