Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιλάμε για τον ορισμό amateur η της μοντελοπιπίνας με ηλικία κάπου στα 21-22 με όμορφα λεπτά πόδια κατάλευκη επιδερμίδα και όμορφα μικρά βυζιά.
Μόλις μπήκε στο δωμάτιο ειχα το αντίτιμο στο κομοδίνο με το οποίο δεν ασχολήθηκε μέχρι την ώρα της αποχώρησης της.Στα θετικά αυτο
Βγήκε από το ντους και μου όρμηξε με μια πίπα καλή που προσπαθούσε να την κάνει βαθιά.Φαινεται ότι είναι μικρή ακόμη αλλά το παλεύει στο γλυψιμο.Μετα πολλά γλωσσόφιλα που με καύλωσαν τόσο πολύ που δεν άντεξα και πολύ και την γάμησα σε μια στάση μέχρι να χύσω. Δεύτερος γύρος πολύ έντονος και με πολλές εναλλαγές με ανάλογο τέλος.Υπακουο πιπινι που είναι για ξεπατωμα και όχι πολλές κουβέντες μιας και δεν το κατέχει με την γλώσσα...
Θα έχει μέλλον πιθανόν στο χώρο μιας και δεν έρχεται πρώτη φορά αλλά τρίτη από ότι μου είπε.Αν συνεχίσει έτσι και δεν κάνει πτώση σε λίγο καιρό θα είναι από τις δυνατές περιπτώσεις πιπινιου.Νομιζω θα ξαναπάρω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.911
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, mancunian1986, Yagulas και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2023
η λαμψη στις φωτο που αμφιβαλλω αν υπαρχει στη πραγματικοτητα, ειδες κανα σπυρακι (λογω της ηλικιας της) στο προσωπο ή στο κωλο ? τετοια μικρα με σπιρακια στο κωλαρακι με καβλωνουν πολυ...
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1