Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113658
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι η δεύτερη φορά που την έχω πάρει τη κοπέλα και θα πω πως αυτή ήταν καλύτερη απτή πρώτη.Την ξαναπήρα επειδή την ώρα που ήθελα ήταν απτις διαθέσιμες η καλύτερη επιλογή μου πιστεύω και είχα περάσει καλά τη πρώτη φορά.
Ήρθε πιο κυριλέ ντυμένη με μια ολόσωμη φόρμα και τακούνι, τη πρώτη φορά θυμάμαι ήταν καλοκαίρι και ήταν μια μικρή τσοντουλα χαχχαχαχα
Το ίδιο καθαρή και περιποιημένη παντού,μάλλι που φτάνει στο κωλο ,τσιμπουκοχειλα βέβαια και ένα σουτιέν που πίεζε να κρατήσει το βυζί.
Γυμνασμενη όσο πρέπει με φιλάκια στην αρχή διακπεραιωτικα αλλά κατά τη γαμησιον πράξη με αρκετό πάθος και γλώσσα.
Της εγλυψα και τις δύο τρύπες δεν είπε πουθενά σε μένα κάτι και γενικά κατέβασε και υγρά ,πεντανόστιμα.
Στη πίπα είναι καλή,προσπαθεί για deep αλλά δε το έχει ,παρόλα αυτά βεντουζαρει καλά το πουτσοκεφαλο με τις χειλαρες της.
Με καβαλησε και την έχυσα μια μέσα στη Καποτά τρίβοντας το μουνι της και τη δεύτερη τη γάμησα στα τέσσερα με χύσιμο στη κωλαρα της που δε τη δίνει με τίποτα δυστυχώς.

Για μένα και τις δύο φορές η γκόμενα ήταν ένα σωστό γαμησι,δεν την ήθελα για κάτι άλλο βέβαια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.599
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, andronikos3, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού