Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χθές το απόγευμα συνάντησα την Στεφανία είναι ανά κορίτσι της διπλανής πόρτας σίγουρα δεν είναι μια γυναίκα με εντυπωσιακή ομορφιά όμως εμένα αυτό δεν με ενοχλεί καθώς θεωρώ πως κάθε γυναίκα είναι ερωτευμένη γιατι έχει τα δικά της δυνατά σημεία. Όσο αφορά διάθεση έχω να πω πως γλωσσοφιλλα δίνει.Επισης συμμετέχει και όπως μου είπε ότι κάνει θέλει να το κάνει καλά η ίδια ξεκίνησε με περιποίηση σε όλο το σώμα χωρίς να το πω εγώ και το έκανε πολύ καλά εστιάσαμε κυρίως στα προκαταρκτικά που φάνηκε να το απολαμβάνει .Το συγκεκριμένο ραντεβού είναι από τα καλύτερα που έχω κάνει με κοπέλα από γραφείο στο ενδεχόμενο επανάληψης έβαλα ίσως γιατί δεν συναντώ εύκολα κοπέλα δεύτερη φορά. Τέλος να πω αντικειμενικά και όχι προς υπεράσπιση της κοπέλας πως σίγουρα το ποσό που δίνουμε όλοι δεν είναι μικρό όμως ας είμαστε ρεαλιστές υπάρχουν όμορφες κοπέλες που κάνουν την δουλειά αλλά οι πολλοί όμορφες που λες θα μπορούσε να είναι μοντέλο η κοπέλα δεν παίρνουν 150 ευρώ την ώρα αλλά πολλά περισσότερα. Προσωπικά έχω συναντήσει μια κοπέλα μόνο με απίστευτη ομορφιά σε αυτή τη δουλειά που έπαιρνε τα λεφτά που δίνουμε εμείς και όχι τεράστια ποσά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
412
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, magicgirls.tv και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2023
Κάνει και 30λεπτα η κοπέλα?
review reaction 1 hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2023
Οχι
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιανουαρίου, 2023
Φιλε μου σορρυ αλλα δεν ειναι αυτο το κοριτσι για 150€
Αυτη ειναι για μασατζιδικο στα 70-80€ για ενα 45λεπτο και δρομο!!!
Εχει κατι πλασματα πραγματικα ωραια και λες ναι 150€ αλλα εδω για τη Στεφανια ειναι πολλα!!!
Υποκειμενικα εισαι οκ!
Αντικειμενικα οχι!
Τα λεω παντα φιλικα και με καλη διαθεση οχι να κραξω!!!
review reaction 1 hornyasfuck, alexandrosss, srek7
14 Ιανουαρίου, 2023
Σώμα 7 και πρόσωπο 7? Υπερβολικός για μια κοπέλα με παραπάνω κιλά, μεγάλο κωλο και πρόσωπο μετριο. Όσο για σχέση αξίας κόστους 10..... μάλλον είχες πολλές ατυχίες στα προηγούμενα ραντεβού.. δεν δικαιολογείται αλλιώς. Γνώμη μου!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, srek7
14 Ιανουαρίου, 2023
Αρχικά το 7 για μένα είναι μέτριος βαθμός το καλό είναι Από 8 και πάνω κάτι σπάνιο για μένα 2ο το 10 στη συμμετοχή είναι γιατί έκανε άριστα ότι ζήτησα και έπαιρνε πρωτοβουλίες όλοι νομίζουν ότι επειδή βάζουμε 10 στη συμμετοχή πηδάμε λες και παίζουμε σε τσόντα δεν είναι όλοι έτσι.Τελος σαφώς κ έχω δει πιο όμορφες το θέμα είναι ότι αφού βρίσκεται η κοπέλα σε πρακτορείο το κόστος είναι αυτό μη ξεχνάμε ότι δεν τα παίρνουν όλα αυτές τέλος το σεξ για μένα είναι θέμα χημείας.
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5