Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενδεικτική ημερομηνία. Το σχόλιο το γράφω, λόγω της επανεμφάνισης της στο γραφείο. Κανονίζω εύκολα το ραντεβού, χτυπάει την πόρτα και έρχεται μέσα στο δωμάτιο. Όμορφη κοπέλα, αρκετά όμορφη θα έλεγα. Γλυκά χαρακτηριστικά και χαμογελαστή. Χαβαλές, λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, ψιλό κουβεντούλα, που το κατέχει η αλήθεια είναι και μπανάκι. Πολλά τατουάζ σε όλο της το σώμα, περισσότερα στα χέρια. Ο ορισμός του petite. Αρκετά αδύνατη αλλά ο κώλος ξεχώριζε. Όχι υπερβολικά, αλλά σε φαντασίωνε. Για εμένα που τα γούστα μου κυμαίνονται στα petite κορίτσια, ήταν ιδανική. Βυζί μικρό. ( «Α» θα έλεγα ) Από ότι βλέπω το μεγάλωσε τώρα. ( δεν ξέρω πως θα είναι, αλλά το μικρό στήθος της πήγαινε ) . Λίγο social ακόμα και πάμε στα του αγώνα. Μέτρια προς καλή πίπα. Καλά στησίματα αλλά δεν ήταν το αξέχαστο που σου μένει στο μυαλό. Το κακό είναι πως όταν βρεθήκαμε δεν φίλαγε. Πεταχτό και αυτό με το ζόρι. Έφαγα μια φρίκη η αλήθεια είναι εκεί, αφού αναγραφόταν στις υπηρεσίες, αλλά οκ. Αλλάξαμε 2-3 στάσεις, με την καλύτερη στα τέσσερα φυσικά και τελείωσα στον κώλο της. Να σας πω πως γενικά αποφεύγει την πλήρη διείσδυση γιατί όπως μου ανέφερε πονάει. Το έκανε και σε εμένα, χωρίς να έχω κανένα κανόνι για λιπου. Έχει την πονηριά και την χάρη να σε καυλώσει, αφού είναι και νέα, αλλά όταν αρχίσει η πράξη βλέπεις αρκετά κενά. Δεν ξέρω αν έχει συνηθίσει πελάτες από το εξωτερικό, που φέρεται διαφορετικά εκεί-αφού μου είπε πως έχει επισκεφτεί πολλές φορές άλλες χώρες για την εν λόγω δουλειά- αλλά αυτό που είδα εγώ ήταν ένα απλό οκ. Δεύτερος γύρος δεν έπαιξε. Δεν μου το έβγαλε κιόλας η αλήθεια είναι. Για να μην την κακολογώ, μόνο με 3-4 γυναίκες έχω παίξει δεύτερο γύρο, που με φτιάξαν 100% και εγκεφαλικά και σωματικά. Οπότε δεν είναι δικό της λάθος. Εν κατακλείδι: Όμορφο, ευγενικό, χαμογελαστό κορίτσι, με πολύ καλό social, αλλά με κενά στις υπηρεσίες. Δεν περνάς άσχημα, ούτε κλαις τα λεφτά σου, σε καμία περίπτωση, αλλά βρίσκεις και καλύτερες έξω. Για μια φορά αξίζει, εκτός και αν αλλάξει ο τρόπος προσέγγισης και οι υπηρεσίες που ίσως να αξίζει να την ξαναδείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, linear, mancunian1986 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2023
νομιζω οτι ετσι κι αλλοιως ενα μπαλακι ειχε πριν στην μια ωρα
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
12 Ιανουαρίου, 2023
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να ήτανε 2.
review reaction 1 hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2023
Για ένα φεγγάρι έπαιζε ένα μπάλακι/ώρα, τώρα απο ότι βλέπω είναι πάλι στα δυο
review reaction 1 Red&white, hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2023
ουαου... παιχτηκε μεγαλη αλλαγη βλεπω απο τις φωτος.Ντροπή
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, dreamgirls.gr, Red&white
13 Ιανουαρίου, 2023
@papaphilips στο στήθος βλέπω τεράστια διαφορά εγώ, και δεν ξέρω αν θα της πηγαίνει
review reaction 1 hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2023
Για έκει πήγαινε το θέμα καιρό τώρα. Έχει γίνει καλή δουλειά τουλάχιστον?
review reaction 1 hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2023
Τι κορμί είναι αυτό ρε φίλε! Τι κρίμα να μη γαμιετε με την ψυχή της..
JH
James Hud
review reaction 1 Rokko28, hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2023
Δεν ξέρω. Τελευταία φορά που την είδα δεν είχε κάνει την πλαστική. Όσο για το κορμί είναι τούμπανο αλλά από υπηρεσίες λίγα πράγματα μάγκες
review reaction 1 hornyasfuck, James Hud
14 Ιανουαρίου, 2023
Αδερφε δεν αναφερες αν της ειπες να κανετε μπανιο μαζι και σου πε οχι ή αν δεν σε ενοιαζε οποτε δεν το ειπες κιολας
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιανουαρίου, 2023
Red &White μηπως θα ηταν ευκολο να μου απαντησεις φιλε μου σ αυτο που ρωτησα?
review reaction 1 hornyasfuck
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2