Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 75753
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αφου υποδέχθηκα με χαρά το 23' και άφησα πίσω όλη την φόλα του 22', λέω θα κάνω μια απόπειρα καθώς βαριόμουν πολύ και δεν είχα τι να κάνω.
Κυριακή απόγευμα λοιπόν και εύκολη η επικοινωνία με το γραφείο, όπως πάντα. Η επιλογή έγινε λόγω τοποθεσίας κοπέλας και διαθεσιμότητας. Δεν είχα διαβάσει κριτικές αλλά απο το γραφείο μου είπαν οτι έχει πολύ καλές υπηρεσίες και έτσι έκλεισα για 1 ώρα.
Ημουν το πρώτο ραντεβού όπως μου είπε μετα η κοπέλα μετά απο βδομάδα ξεκούρασης.
Το πράγμα ξεκινησε να μυρίζει σαπίλα με το που μπήκα στο γήπεδο. 5 λέξεις άκουσα back to back με το που ανοιξε η πόρτα και πάτησα το πόδι μου μέσα. Hello, money please thirty minutes.
Της λέω μια ώρα έκλεισα. Στέλνει στο γραφείο και μετα απο 2-3 λεπτα μου λέει οκ. Την δίνω τα λεφτά τα οποία τα μέτρησε και μου δείνει μια πετσέτα για το μπάνιο.
Να σας πω εδω οτι αυτό που αντίκρισα δεν είχε καμία σχέση με τις φωτό. Το πρόσωπο ήταν χάλια με παραμορφομένα χείλη και πολύ μποτοξ. Κακή δουλειά... Το σώμα απίστευτο, κώλος υπέροχος.
Με τα πολλά μπαινω για μπάνιο και βγαίνω. Κοιτάω ρολόι γιατι πολλά έχουμε ακούσει τελευταία. 19:16 η ώρα.
Την βρίσκω γυμνή στο κρεβάτι να μου λέει ξάπλωσε. Πάω να την φιλίσω απομακρίνετε. -Νο kiss μου λέει. Πάω να γλύψω ρόγα -No No μου λέει. -You don't like touching you? της λέω - No i like, i don't like licking και γυρνάει βάζει τζελ στο μουνι και μου λεει play but no inside. Λεω απο μέσα μου κλέγοντας καλα μπήκε ο χρόνος .
Κανει μια ομολογουμένως καλή πίπα για κανα 5λεπτο και μου φοράει καπότα. ξεκινάμε 1η στάση αυτή απο πάνω, 2η στα 4, 3η ξανα απο πάνω. Να τονίσω εδω οτι σε όλη την διάρκεια που την γάμαγα είχε τα μάτια κλειστα με το κεφάλι στριμένω αλλού και μια απίστευτα μεγάλη ξυνίλα στη μουρη.
Δεν έκανε ουτε ενα fake βογγητό, ουτε γύρισε ποτε να με κοιτάξει, καμία προσπάθεια να με κάνει να καυλωσω και είχε και την απαίτηση να τελείωσω γρηγόρα γιατι όπως μου είπε λίγο πριν χύσω "You fuck too much time i cant take more". Πάλι καλά την ώρα που μου το είπε ήμουν ήδη έτοιμος να χύσω γιατι αν το είχε πει 1 λεπτό πριν θα μου είχε πέσει σίγουρα.
Απο περιέργεια κοιταξα το ρολόι όταν έχυσα. η ώρα 19:36. Ρε φιλε πλάκα μας κανουν. Πρωτοχρονιατικο καλαμπουρι δεν γίνετε. Την ρωτάω αν είχε πολυ δουλεια αυτές τις μέρες μου λεεί ειχα 7 μέρες άδεια. -I cant fuck no more, you fuck to much i cant, we make 30 minutes? i give you back your money μου λέει. Σκέφτηκα λίγο να την πω οχι μονο και μονο για να της την σπάσω και να κάτσω να την ξεφτιλίσω ενα γυρω, αλλα τζαμπα θα της εδινα το 40αρι και δεν θα έχυνα ξανα. Της λεω ναι δεν εχει νοημα παω να κανω μπανιο. -Quick you need to leave μου λεει. Τα μαζεψα και εφυγα.
Σιγουρα δεν μιλαμε για κακη στιγμη όπως έγραψε ο φίλος στο προηγούμενο και σιγουρα δεν μιλαμε για μεμονομενο περιστατικο απ οτι καταλαβαινω. Δεν αναφαίρομαι στις υπηρεσίες που μπορεί να είναι αυτές που είναι γιατι μεχρι εκει μπορεί το κορίτσι, αλλα η συμπεριφορά είναι αλλου παπα ευαγγέλιο. Δεν είναι καθόλου ωραίο ουτε επαγγελματικό να διώχνεις ξεπετάς πελάτες για το 100αρι.
Μάλλον φταίω που δεν πήρα το γραφείο τηλέφωνο να τους πω τι συνέβει αλλα η ξενέρα ήταν απίστευτη ιδικά δεδομένου οτι μιλάμε για το 1ο του 23'. Επίσης φταίω που ένω κατάλαβα απο το 1ο λεπτό στο δωμάτιο οτι πάει για φόλα και δεν πακέτωσα.
Αυτο ηταν το πρωτο ραντεβου για το 23' και τωρα ρωταω με τι ψυχη να παμε στο δευτερο? καλύτερα μαλακια... ακομα ξενερωμένος ειμαι. Μ-Α-Κ-Ρ-Ι-Α

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
356
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., mancunian1986, Yatoputso και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2023
Εφαγες την γνωστή απογευματινή ξεπέτα της Εμμας! Αυτή αποδίδει μόνο σε outcall στα Νότια
review reaction 3 Yatoputso, Bartender 74, HoneyVoskos και 1 ακόμα μέλος
12 Ιανουαρίου, 2023
Τὰ συλληπυτήριά μου!
review reaction 1 Peter Pan(2)
12 Ιανουαρίου, 2023
καλα,τι ειναι αυτα να πουμε;
ρε γκλαμουρ γιατι εχεις βαλτωσει ετσι απο πριν το καλοκαιρι;
φερε νεο αιμα σε παρακαλουμε.
καποτε ησουν το νο.1 γραφειο κ για αρκετα χρονια!
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
12 Ιανουαρίου, 2023
Οι Ουκρανές τα κάνουν αυτά. Είναι καριολάκια. Πιο όμορφες από τις Ρωσίδες αλλά καριολάκια.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, srek7
12 Ιανουαρίου, 2023
"αυτό που αντίκρισα δεν είχε καμία σχέση με τις φωτό."
Λύπη
να δω σε ποσες ακομα κριτικες, θα δω αυτην την προταση και καποιοι μπαγλαμαδες θα υπερηφανευονται οτι "γαμανε" με ποιοτητα... και καλα.
και αν γαμανε βεβαια... Εμμμμ
κριμα παιχτη, επρεπε να κανεις μεταβολη.
η τυπισσα φαινεται απο τις ηδη φωτος οτι ειναι τεζα πλαστικουρα και χαλι κιολας, παρα τα ρετους.
φανταζομαι πως θα ηταν απο κοντα, οπως λες.
και παλι κριμα.
review reaction 1 hornyasfuck
12 Ιανουαρίου, 2023
Πολύ χάλι μάγκες!
Πρώτη φόρα βλέπω τύπισσα να βγάζει την πούτσα απο το στόμα και να σκουπίζει την γλώσσα με μωρομάντιλο.
Δεν περιγράφω άλλο.
review reaction 3 review reaction 6 hornyasfuck, Yagulas, Score73 και 2 άλλα μέλη
12 Ιανουαρίου, 2023
Εχει γεμισει ψωναρες ο τοπος.... Μακρια κι αλαργα....
review reaction 1 hornyasfuck
12 Ιανουαρίου, 2023
Όσο για το φιλί και το 69,το καταλαβαίνω.
Γενικά όμως ήταν κακή η συμπεριφορά αυτή.
review reaction 1 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8