Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264371
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Σοφία είχαμε ξαναβρεθεί όταν δούλευε στο παλιό γραφείο με άριστες εντυπώσεις και παρόλο που την κυνήγαγα για μια επανάληψη δεν την είχα πετύχει ελεύθερη στις ώρες μου. Για καλή μου τύχη λίγο πριν τις γιορτές την βρίσκω ελεύθερη για αργά το απόγευμα. Έτσι ξεκινώ για τον γνωστό Βασίλη στην γνωστή μας πλατεία, μπανάκι και αναμονή για το κορίτσι. Το Σοφάκι ακριβέστατο στη ώρα της δεν με άφησε να περιμένω. Με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω μια πολύ όμορφη γυναίκα, για τα γούστα μου, με κλασσάτη σέξυ εμφάνιση. Με το που μπαίνει μέσα μου σκάει τρελό γλωσσόφιλο, με στριμώχνει στο τοίχο, μου πετάει την πετσέτα, γονατίζει και ξεκινάει ένα απίστευτο στοματικό. Εδώ να πω ότι τέτοιες φάσεις δεν με πολυενθουσιάζουν γιατί τις θεωρώ πολύ fake, αλλά η Σοφία το έκανε με ένα τρόπο που μου φάνηκε φυσιολογικός και καθόλου δήθεν, με αποτέλεσμα σε κλάσματα δευτερολέπτου να με είχε τεντώσει. Το στοματικό της μάγκες είναι απλά κορυφαίο και βέβαια συμπεριέλαβε όλη την περιοχή. Εννοείται ότι την σταμάτησα γιατί θα είχαμε πρώιμη λήξη και η Σοφία κατευθύνθηκε στο μπάνιο για ένα φρεσκαρισματάκι. Δεν άργησε πολύ και ήρθε στο κρεβάτι με άγριες διαθέσεις, ξεκίνησε με γλύψιμο και φιλιά παντού σε όλο μου το σώμα καταλήγοντας πάλι σε ένα κορυφαίο στοματικό. Προσπάθησα να συγκρατηθώ για να το απολαύσω όσο το δυνατόν περισσότερο αλλά άνθρωπος με αδυναμίες είμαι, οπότε για να μην τελειώσω έτσι αλλάξαμε θέσεις για να ανταποδώσω και εγώ με τη σειρά μου το υπέροχο στοματικό της. Το μουνάκι της ήταν πεντακάθαρο και μοσχομυριστό με αποτέλεσμα να του αφιερωθώ για ώρα. Από σεξάκι ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό με βαθιές διεισδύσεις και ταυτόχρονα φιλιά στα υπέροχα χείλη και στήθη της. Ειδικά για τα στήθη της θα μπορούσα να γράφω με τις ώρες μιας και φανατικός βυζολάγνος, ωραίο, γεμάτο μέγεθος και με ωραίες ροζ θηλές. Σηκωνόμαστε μετά από λίγο με τη Σοφία να στήνεται στα τέσσερα απέναντι από τον καθρέφτη και εγώ να εισέρχομαι στα ενδότερα. Εκεί έγινε το έλα να δεις, η Σοφία να μου ζητάει βαθιές διεισδύσεις και σφαλιάρες στο στρογγυλό καλοσχηματισμένο κωλαράκι της. καθ' όλη τη διάρκεια έδειχνε να το απολαμβάνει με πολύ διακριτικές φωνούλες δίχως να μουγκρίζει και να ξεφωνίζει λες και τον έχω πέντε μέτρα. Το τέλος ήρθε μετά από λίγο αφήνοντας με κατάκοπο να προσπαθώ να βρω τις ανάσες μου. Μπανάκι και κουβεντούλα σαν δυο παλιά φιλαράκια. Δεύτερος γύρος δεν έπαιξε αν και η Σοφία δεν έμεινε με σταυρωμένα ούτε χέρια ούτε χείλη βέβαια, αφού μετά από λίγη ξεκούραση συνέχισε μια εξτρά περιποίηση αλλά δυστυχώς εγώ χρειάζομαι αρκετό χρόνο για recovery. Συμπερασματικά, προσωπικά με τη Σοφία έχω εξαιρετική χημεία και για αυτό το λόγο πέρασα πολύ καλά αφού κατάφερε να με κάνει να νιώσω αίσθηση ερωτικής οικειότητας. Γενικά μια επαγγελματίας συνοδός πρέπει να έχει πολύ περισσότερα πράγματα από απλά ένα αψεγάδιαστο κορμί και ένα πολύ ωραίο πρόσωπο για να καταφέρει να μας περάσει την αίσθηση της οικειότητας και αυτά τα προσόντα τα έχει και με το παραπάνω η λεγάμενη μας. Για το κόστος δεν μπορώ να πω κάτι, θα μπορούσε να ήταν κατάτι μικρότερο αλλά τις τιμές δυστυχώς δεν τις καθορίζουμε εμείς. Πιστεύω ότι ένας φυσιολογικός άντρας, καθαρός και ευγενικός δύσκολά δεν θα περάσει τουλάχιστον ευχάριστα με την Σοφία. Εάν τώρα ταιριάξουν και οι χημείες τους, τότε είμαι σίγουρα ότι θα περάσει αξέχαστα.
Αυτά τα ολίγα από εμένα, καλή χρονιά να έχουμε και να υγιαίνουμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Ntaffy2, mancunian1986, kastrato και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού