Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264333
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είμαι αδιόρθωτα φτωχός, κι όποτε πιάνω δυο φράγκα στα χέρια μου το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι είναι το μουνί.
Έτσι και τώρα, έτρεμα απ' τις καύλες και δυστυχώς η έρευνα αγοράς δεν βοηθούσε (ούτε το bou βοήθησε όταν ζήτησα συμβουλές σ' ένα σχετικό thread). Διαπιστώνοντας ότι η Σοφία είναι απ' τις πιο "υψηλόβαθμες" κοπέλες αυτή τη στιγμή - με εξαίρεση πυροτεχνήματα city tours με 9άρια και 10άρια, που μόνο θύματα θα προσέλκυαν - απευθύνθηκα στο γραφείο. Δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα με το ύφος τους, εξ ου και έβαλα "μέτρια" στο σχετικό πεδίο· αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως αντιμετώπισα κάποιο σοβαρό πρόβλημα, παρά μόνο λεπτομέρειες στις οποίες βαριέμαι να υπεισέλθω.
Καθότι παθολογικά ασυνεπής, έφτασα στο δωμάτιο καμιά ώρα νωρίτερα για να μην τρέχω, έριξα ένα σπουδαίο, μεγαλοπρεπές χέσιμο κι ένα ζεστό χαλαρωτικό ντουζ, έπαιξα δυο νικηφόρα δεκάλεπτα στο chess.com, διάβασα λίγο Μπουκόφσκι... γενικώς όλα πήγαιναν ρολόι. Το δωμάτιο του Privé ήταν ευρύχωρο, με καλό φωτισμό, ωστόσο το καζανάκι ήταν στα πρόθυρα της καταστροφής και φοβήθηκα πως θα πλημμυρίσουμε, ενώ και το air condition δεν λειτουργούσε όπως θα διαπίστωνα αργότερα (σσ δεν μ' ένοιαξε καν, μόνο η Σοφία το χρειάστηκε όταν πρωτομπήκε).
Στα του αγώνα: Η Σοφία κατέφθασε με μικρή καθυστέρηση, μπήκε για μπάνιο χωρίς πολλά-πολλά [κάποιος θα τη θεωρούσε ψυχρή, εμένα μού φάνηκε απλώς κουλ] και μετά ακολούθησαν σπουδαία προκαταρκτικά, που πάνω-κάτω έχουν αναφερθεί απ' τους προηγούμενους. Σίγουρα αυτά ήταν και το highlight του ραντεβού, ενώ ο πρώτος ολοκληρώθηκε με γαμησάκι σε δύο στάσεις. Ο δεύτερος γύρος δεν ήταν θεαματικός, αφού οι καύλες μου είχαν εν μέρει καταλαγιάσει (και δυστυχώς δεν μπορώ να γαμάω και να χύνω ακατάπαυστα σαν τον κόκορα στα 35 μου, όπως όταν ήμουν 20-25) αλλά εδώ έπαιξε ρόλο και η ατμόσφαιρα που περιφραστικά θα απέδιδα ως "καύλα χωρίς ερωτισμό": Η Σοφία είναι μεν συμπαθής, αλλά αρκούντως περπατημένη και κωλοπετσωμένη για τα γούστα μου, ενώ παρά τις προχωρημένες υπηρεσίες που προσφέρει, ποτέ δεν αφήνεται εντελώς ούτε φιλάει βαθιά [σσ κατέληξα πως ανήκω στην κατηγορία GFE, συνδυαστικά και με κάποια παλιότερα ραντεβού που είχαν PSE χαρακτήρα και δεν με ενθουσίασαν], ενώ την ίδια στιγμή μου έδινε να καταλάβω ότι δεν είναι και για πολύ ξεφτίλισμα σε στυλ mouthfucking, μαλλιοτραβήγματα κλπ. Εδώ έγκειται η βασική της αδυναμία: Τα κάνει όλα, αλλά δεν θα ενθουσιάσει ούτε τους αγαπούληδες ούτε και τους σκληρούς γαμιάδες. Τέλος, η φαεινή μου ιδέα να δοκιμάσω anal ναυάγησε, καθώς ούτε εγώ είμαι μεγάλος φαν, ούτε η Σοφία πέταξε τη σκούφια της, ούτε η στύση μου ήταν η δέουσα, ούτε ο κώλος της αρκετά ευρύχωρος (και να σημειωθεί ότι το πουλί μου δεν έχει καμιά διάμετρο της προκοπής). Εν τέλει θα 'πρεπε να κρατήσω το 30ευρω για κάνα καλό γεύμα ή κάνα ρουχαλάκι, αφού αποδείχθηκα γαμιάς του κώλου κι όχι σπουδαίος κωλογαμιάς...
Εν κατακλείδι, η Σοφία είναι 40άρα με τέλεια φυσικά βυζιά και πιασίματα, ξύπνια και φιλική, ομιλητική χωρίς να τρώει χρόνο ή να γίνεται αδιάκριτη, επαγγελματίας (με όλα τα συν και τα πλην), αρκετά θερμή αλλά όχι GFE. Συνιστάται σε τύπους που δεν διεκδικούν μεγάλες συγκινήσεις πέρα από ένα καλό γαμήσι και διαθέτουν τη φυσική κατάσταση για να γαμάνε non stop χωρίς να χρειάζονται προσομοίωση γκόμενας. Το πρόσωπό της είναι όμορφο αλλά συνηθισμένο (και συνδυαστικά με την ηλικία, που 'χει πατήσει ή οδεύει προς τα 40 κατ' εμέ, δεν μπορούσα να βάλω πάνω από 6). Για το σώμα θα έβαζα 9 αν ήμουν υποκειμενικός, αλλά βάζω 8 για ν' αποφευχθούν οι υπερβάλλουσες προσδοκίες.
Μετά την αποχώρηση της Σοφίας και το σχετικό ντουζ, άραξα για λίγο στο δωμάτιο που βλέπει σ' έναν ακάλυπτο με μπλε φως, απολαμβάνοντας τις θεατράλε κραυγές ηδονής μιας άλλης Σοφίας που ακούγονταν τόσο δυνατά από κάποιο μισάνοιχτο παράθυρο ώστε μ' έκαναν άλλοτε να ξεσπάω σε γέλια κι άλλοτε να νιώθω άσχημα για λογαριασμό του παρτενέρ της (που μάλλον δεν λεγόταν Silfredi ή Ferrara για να δικαιολογείται όλο αυτό). Έδωσα 24 ευρώ στη ρεσεψιόν και μάλλον με κέρασαν ένα μεγάλο νερό που 'χα πάρει ανεβαίνοντας στο δωμάτιο. Βγήκα στη Δηλιγιάννη όπου με στράβωσαν τα εκτρωματικά, αρρωστιάρικα άσπρα LED που εξαπλώνονται προς πάσα κατεύθυνση, κάνοντας την πόλη να θυμίζει νεκροτομείο (χαριστική βολή στον ήδη εξαθλιωμένο δημόσιο χώρο). Περνώντας πάνω από κουφάρια ναρκομανών, κατέληξα στη Ζηνοβία για δυο πεντανόστιμα τυλιχτά με 4μισι ευρώ.

*Γράφω "όχι" στο αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα, μόνο και μόνο επειδή μ' αρέσει να δοκιμάζω νέα πράγματα κι επειδή τα 200ευρα δεν τα δίνω συχνά. Ας μην εκληφθεί ως αποδοκιμασία.

**Το 6άρι στη σχέση απόδοσης - τιμής δεν σχετίζεται με τα standarts του χώρου (τα οποία εν πολλοίς αγνοώ). Ο πήχης του απόλυτου VFM είναι η Ζηνοβία...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, demole, company of heroes tho και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2023
Ἐξαιρετική κριτική, κατατοπιστική καί τό στύλ γραφῆς σας κύριε μοῦ θύμισε τὸν @old dog... ποὺ μᾶς ἀφῆκε γι'ἄλλες πολιτεῖες....
review reaction 1 james034, srek7, Διανοούμενος και 4 άλλα μέλη
11 Ιανουαρίου, 2023
Το μεγαλοπρεπές χέσιμο, με καπάκι αναφορά σε Μπουκόφσκι, μας ταξίδεψε και ανέβασε κριτική σε άλλα επίπεδα...
review reaction 1 review reaction 3 cocos30, alexandrosss, ddimi80 και 9 άλλα μέλη
11 Ιανουαρίου, 2023
Καλησπερα..δηλ η κριτικη σου με λιγα λογια δειχνει πως δεν περασες οπως ακριβως θα περιμενες...κ δεν αξιζει τα χρηματα της..κανω λαθος;
review reaction 1 review reaction 3 alexandrosss, srek7, Elganador και 1 ακόμα μέλος
11 Ιανουαρίου, 2023
Αγαπητέ Ευχαριστώ για την κριτική σου! Όπως σου είπα και χθές δεν έχει να κάνει αν είσαι GFE και εγω δεν είμαι... Είναι απλά ότι σε καταβάλλει ενα άγχος με αποτέλεσμα να μου κάνεις μπάνιο με ιδρώτα, εσκορτ είμαι δεν μπορώ να κάνω θαύμα... Καλό είναι όπως σου είπα να βρεις ότι σου ταιριάζει για να νιώθεις Και εσύ άνετος οταν συναντάς κορίτσι! Και δεν είμαι 40 όχι ότι έχει σημασία. Καλή συνέχεια..
review reaction 1 review reaction 3 Spiros_73, Διανοούμενος, Accountant και 4 άλλα μέλη
11 Ιανουαρίου, 2023
Πρός ἀποφυγήν παρεξηγήσεων: ὁ πρώην συναγωνιστής μας προτιμᾶ τὴν ἐξοχή.
review reaction 3 Elganador
11 Ιανουαρίου, 2023
@Sofia_Magic γεια σου! Είμαι θαυμαστής!
review reaction 2 review reaction 1 Sofia_Magic, hornyasfuck
11 Ιανουαρίου, 2023
ρε φίλε όλα καλά και άγια, αλλά ποια είναι αυτή ... η Ζηνοβία?
review reaction 3 Elganador, hornyasfuck
11 Ιανουαρίου, 2023
Εισαι ακριβεστατος.καλη κοπέλα αλλα υπερτιμημενη στο φουλ.Και για το σερβις εισαι ακριβης,κι εμενα δεν ηθελε ουτε καν ελαφρια πιεση στο στοματικο η ελαφρυ μαλλιοτραβηγμα.
review reaction 1 Accountant, Elganador, kosamf και 2 άλλα μέλη
11 Ιανουαρίου, 2023
Απολαυστική κριτική.

ποια θα χαρακτηριζες ως την κορυφαία gfe που έχεις συναντήσει αγαπητε;
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, kosamf, erethis72 και 1 ακόμα μέλος
11 Ιανουαρίου, 2023
@gnnakos εχω μία περίεργια να μάθω ποτέ με έχεις δει...Γιατί πάντα όταν εκφράζεσαι για μένα λες κακιες! Βέβαια σήμερα είσαι λίγο καλός σε σχέση με τα τελευταία 2 χρόνια.. δεν αφήνω να μου τραβάνε τα μαλλιά ποτέ γιατί 2 τρίχες εχω στο κεφάλι... Όσο για την πίεση στην πίπα με άλλους μου βγαίνει με άλλους όχι για πολλούς λόγους...Ένας από αυτούς είναι η τρίχες μέχρι στην μέση την πουτ@@! Όσο για το υπερτιμημένη ίσος καλύπτω ένα μεγάλο κοινό στο πρόγραμμα που κάνω...δεν θα αρέσω σε όλους
review reaction 1 hornyasfuck, arxidakos
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2