Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με αυτην την τραγουδαρα απο την Annie Lenox με αποχαιρετησε η Darina αλλα δεν επιασε. Καταλαβα ακριβως γιατι ειπε ο Ferragamo ξεφορτωμα.Ακριβως αυτο αλλα οχι VFM. Προσωπο ελαφρως διαφορετικο γιατι επεσε επαγγελματικο μακιγιαζ.Υποδοχη με ενα απλο νεγκλιζε και εσωρουχα οκ.Τακουνια και τετοια οχι ,ελαφρως αρωματισμενη και κοντουλα.Μαυρο μαλλι ,φουσκωμενα χειλια,διστακτικη.Μπανακι και κουβεντουλα να σπασει ο παγος.Τιμια Αγγλικα για ουκρανακι,εμαθε και 2 ελληνικουλια.Εμενα μου ειπε οτι ερχεται μονο Αθηνα...Money Mouth Ψιλοβαριοτανε και φαινοταν οτι εχει πεσει πολυ Ασάλιωτα αλλα ξεκινησε τον αγωνα αγαπουλιστικα.Βγηκαν τα εσωρουχα και ενα μεγαλο καλοσχηματισμενο στηθος με πτωση ξεπροβαλε.Γιατι ρε κοπελια...ξεκαθαρα θεμα γυμναστικης που καταλαβαινω οτι γιοκ, αν και ποδια -κωλος πολυ δυνατα οτι πρεπει για να μπαινουμε σε μερακια.Πιπα πολυ καλη με παιχνιδια dt αλλα και χερι.Δακτυλα σε εμενα δεν αφησε,κατι το οποιο γουσταρω πολυ αλλα δεκτον.Δεκτον οτι δεν ηθελε και χαστουκακια στο κωλι (δεν ειμαι κανιβαλος). Δεν ειναι δεκτον το gel που εβαζε συνεχως.Παιχτες την ξεπατωσατε ηδη Κατσικογάμης Νομιζω ομως, οτι σε αυτη την τιμη θα επρεπε να ειχε περισσοτερες αντοχες.Anyway πρωτος γυρος στα Κατσικογάμης επιτυχης.Μασαζ χαλαρο οχι κατι ιδιαιτερο, ψιλοκουβεντα και με δυσκολια εναρξη 2ου γυρου.Εεεε εδωσα πονο και εγωΚατσικογάμης λυπαμαι τον επομενο.Έτσι! Ιδιως με το jel επρεπε να δουλεψω για να πετυχω maximum αποδοση.Κριμα που ηθελε να τραβηχτει ατο τελειωμα αλλα δεν την αφησα...Δεν ξερω αν ειμαι αυστηρος γιατι φαινοταν ολιγον κουρασμενη αλλα ετσι ειναι αυτη η δουλεια.Παντα παιζει και το ρεπο....Το γραφειο ΞΑΝΑ υπερτελειο ιδιως μετα την χθεσινη ατυχια με Alice (να πατε Alice ειναι υπερμουναρος και σωστη επαγγελματιας εγω απλα επεσα σε κακοτυχια, ξαναλεω υπερμουναρος).Την κριτικη τη κλεινω τωρα γιατι εγινα σαν τον Red (με κολλησες, σκεφτομαι και γραφω οφου οφου οφου) Γιούπιιι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, company of heroes tho, Atroxistos και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2023
μαλλον εισαι κι εσυ μεγαλοψωλης σαν τον @gpd που βαζουν ολες τζελ
αλιμονο σε μας τους κοντοψωληδες
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck, andronikos3
08 Ιανουαρίου, 2023
Για τους πιπακηδες μια χαρα ειναι παντως
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2