Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48673
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τις πίκρες από άλλες κοπέλες αποφάσισα να πάω σε anal και διάλεξα Σίντι. Βλέπετε είμαι λάτρης των milf και ειδικά των ξανθών. Εύκολη επικοινωνία με γραφείο ( θεωρώ πως το συγκεκριμένο είναι από τα καλύτερα αυτή την στιγμή για αυτό και το επέλεξα μπας και εξιλεωθώ ) - και στην ώρα της σκάει μύτη. Πρώτη εντύπωση δεν είναι κάτι το τρομερό. Ένα ενδιαφέρον μιλφάκι μέσα στην καύλα, που καταλαβαίνεις ότι θα σου χαρίσει ωραίες στιγμές. Πρόσωπο καλό, σώμα οκ. Ελαφριά χαλαρότητα λόγω ηλικίας- είναι γύρω στα 40 αλλά πατάει κάτω πολλές 20άρες που έχω συναντήσει. Δεν έχει κάτι το αντιαισθητικό. Αντιθέτως μόλις γδυθεί θέλεις πολύ να την γαμήσεις. Πολύ καλή επικοινωνία, από τις πιο ευγενικές και ορεξάτες γυναίκες που έχω γνωρίσει και κάνουν αυτή την δουλειά. Σε καυλώνει και εγκεφαλικά, αφού μιλάει πρόστυχα συνέχεια και σε βάζει σε σκέψεις. 2 γύροι παίχτηκαν. Ωραία πίπα. Θέλει να σε έχει Τούρμπο. Στα τέσσερα γουστάρει και το δείχνει. Παίρνει πρωτοβουλίες. Σκεφτείτε στον δεύτερο γύρο άρπαξε το καυλί μου και το έβαλε μόνη της στον κώλο της. Μέσα στην καύλα η μεναγκό. Δασκάλα θα έλεγα, πολλά χρόνια στην δουλειά όπως μου είπε και εκτός Ελλάδας τα περισσότερα από αυτά. Για να κλείσω. Πολύ, πολύ καλή μιλφοκατάσταση. Ευχάριστη ώρα από όλες τις απόψεις και βάζει σίγουρα μια 10ετία εμπειρίας πάνω στο καυλί σας. Αν είστε φιτ-μοντελακιδες δεν θα σας αρέσει. Η κοπέλα προσφέρει κάτι διαφορετικό και τσαχπίνικο. Επιτέλους πέρασα καλά.!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, xagnostos2006, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2023
Καλησπέρα, ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Με αφορμή την κριτκή σας, πρέπει να σας ενημερώσω ότι έχετε κερδίσει στον Διαγωνισμό Dreamgirls / Κλήρωση Bou - Ιανουάριος 2022 και κερδίσατε 20 ευρώ έκπτωση σε επόμενο ραντεβού σας. Παρ'αυτά η ομάδα μας δεν κατάφερε να σας στείλει μήνυμα στο προφίλ σας. Εαν θέλετε στείλτε μας για να σας δώσουμε τον κωδικό σας! Ευχαριστούμε που μας προτιμάτε, και χαιρόμαστε που τα περνάτε καλά με τις κοπέλες μας! Mission accomplished.
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, STAVROS6969, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
07 Ιανουαρίου, 2023
τα πιπινια μοντελε ειναι για τους 20αρηδες που ο μπαμπας τους τους εχει δωσει λεφτα για πορσε και πουτανες.

Εμεις γουσταρουμε με 40ρες που μας καβλωνουν για να τον ξεζουμισουν.

Καλη χρονια χρονια πολλα με υγεια και πολλες τετοιες κριτικες !
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Spiderw, dreamgirls.gr
07 Ιανουαρίου, 2023
@buttlicker καλή χρόνια αδελφέ με υγεία και τύχη. Ακριβώς όπως τα λες. Αν και νομίζω ότι είναι θέμα χαρακτήρα. Και εγώ 27 χρόνων είμαι, αλλά οι εμπειρίες πάνε και έρχονται και ότι έχω κάνει το κατάφερα μονοσ.Να γαμας και να περνάς φανταστικά αδελφέ μου.
review reaction 1 hornyasfuck, Spiderw, dreamgirls.gr
07 Ιανουαρίου, 2023
@dreamgirls καλησπέρα καλή χρόνια με υγεία και χαρά. Ευχαριστώ πολύ για την έκπτωση. Δυστυχώς δεν μπορώ ούτε εγώ να σας στείλω μήνυμα για τον κωδικό αφού το site δεν με αφήνει.. τι μπορούμε να κάνουμε για αυτό;
review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras
07 Ιανουαρίου, 2023
πολυ στεναχωρηθηκα ρε φιλε που περασες καλα
δεν μπορεις να φανταστεις ποσο
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Colibri
07 Ιανουαρίου, 2023
@geroksoura εμείς καταλαβαινόμαστε αδελφε. Μπορεί να φταίει η ομάδα. Καλή χρόνια και καλά γαμησια και σε εσένα εύχομαι!!!
review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras
08 Ιανουαρίου, 2023
@Red&white Στείλτε μήνυμα στο τηλεφωνικό μας κέντρο και πείτε το nickname σας και θα σας κατευθύνουν ανάλογα!
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
@red&white
γραψε 3-4 μυνηματα ακομα στο φορουμ να εγκριθπυν καποια να πας 5 ωστε να μπορεις να λαβεις ή να στειλεις πμ
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
@geroksouras ευχαριστώ αδελφέ. Νόμιζα πως πήγαινε με βάσει τις κριτικές και ότι θα χρειαζόμουν πέντε για να τα ξεκλειδώσω.
review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9