Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Alicia είναι ένα όμορφο κορίτσι με υπέροχα μάτια, μικρό βυζί και λαχταριστό κωλαράκι. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι αυτό που είχα στο μυαλό μου όταν άκουσα Βραζιλιάνα. Αξίζει όμως σίγουρα να τη συναντήσει κανείς. Είναι αυτό που λέμε μπιμπελό. Να την έχεις αγκαλιά, να τη φιλάς, να σε γλείφει και να σε χαϊδεύει, να τη γαμάς αργά και να ακούς την ανάσα της δίπλα στο αυτί σου. Μπορεί να κάνω λάθος αλλά εμένα μου έβγαλε καθαρά GFE εμπειρία και δεν με χάλασε καθόλου. Το μόνο αρνητικό που δεν έχει να κάνει με την κοπέλα αλλα με το γραφείο είναι το +40 στο τελείωμα. Να σου κάνει πίπα και να λες μη δεν προλάβω και πάνε στο στόμα ή στο πρόσωπο. Έλεος ρε παιδιά. Το τελείωμα στο σώμα δεν λέει. Κλείνοντας να πω ότι είχε άψογη επαγγελματική συμπεριφορά. Δεν έφαγε χρόνο ούτε βιάστηκε να φύγει όταν τελείωνε η ώρα. Ευγενική και περιποιημένη όπως πρέπει να είναι κάθε κοπέλα όταν έρχεται για ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
485
Πόντοι:
2.292
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, kelenor και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2023
Ναι, είναι δυνατό μωρό και τα extra της ακριβά! Από όσο γνωρίζω τις τιμές ειδικά των extra τις καθορίζουν οι ίδιες και αυτά πάνε απευθείας όλα στον κουμπαρά τους.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1