Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 697836
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο 7 μήνες αποχής απο το άθλημα και καποια ραντεβού που δεν έκατσαν εξέλεξα την Ανδριάννα γιατί δεν ειχα χρόνο για πειραματισμούς. Οσοι εχουν διαβάσει ξέρουν τι εστι Ανδριάννα και αλλοι τόσοι π εχουν δοκιμάσει ξερουν περισσότερα, για αυτο δεν θα πω πολλά πολλά. Το ραντεβού κλίστηκε πολυ γρήγορα κ σε ενα 3ωρο την ειχα στο δωμάτιο του ξενοδοχείου. Μπηκε στο δωμάτιο επιθετικά και εβγαλε αμεσως το μαυρο φορεματάκι που φορούσε. Πεφτουν τα πρωτα φιλια και αμεσως ξαπλώνει στο κρεββάτι και οπως ημουν όρθιος μου τον παίρνει στο στάμα , με αυτό το φοβερο τσιμπούκι που κανει. Δεν κρατήθηκα πολύ και αναλαμβάνω εγω δάση , γλείφοντας ολο το σωμα της με επίκεντρο το στήθος της , μην μπορώντας να συγκρατήσω τις ορμες μου, πέρασμα σκούφου και ανεβαίνει απο πάνω να ιππεύσει. Έπειτα γυρίσαμε ιεραποστολικά οπου δεν άντεξα πολυ. Μετα απο λιγο σοσιαλ και ντουζ , ηρθε η ωρα για τον δεύτερο γυρω ο οποίος ηταν μακρυς . Ξεκίνησα απτο στήθος της οσπου έφτασα στο μουνακι της το οποιο περιποιήθηκα δεοντως. Αφου φορεσα στολη ειπα να βουτήξω στα βαθιά. Στην αρχη ανέβηκα εγω απο πάνω για αρκετή ωρα , μετα γυρίσαμε στα 4 οπου το κρεββάτι εγινε μούσκεμα στον ιδρωτα , διακοπη για ντουζακι και συνέχιση απο ιεραποστολική αυτη την φορα , μετα ξανα στα 4 , σε καποιο σημείο το γυρίσαμε στο ορθιο και λιγο πριν το τέλος την ξάπλωσα στο κρεββάτι για ενα ιεραποστολικο με εμενα ορθιο και πριν προλάβω να τελειωσω η ανδριαννα αρχισε το squirting..πρωτη φορα μ χει τυχει με κοπελα του χωρου ...δεν αργησε να ερθει και η δικη μου σειρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
giorgos2226
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.376
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TurboLover, elpotero και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2023
Τυπε πρώτη φορά σε κατούρησε μπουμπού;
Money Mouth
review reaction 3 review reaction 4 gymaster, giorgos2226
04 Ιανουαρίου, 2023
Ουι
review reaction 1 μορφονιος
21 Απριλίου, 2023
How do i book time with her? Which website should I go and whatsapp?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3