Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη φορα με τη κοπελα μετα τα χριστουγεννα στο μπιλ.ειναι ξανθια με πρασινα ματια,λευκη επιδερμιδα,κοντουλα με juicy κορμι.μεγαλες βυζαρες,λογω μεγεθους ελαφρως πεσμενες και μεγαλες βυζορογες τις ρουφηξα σα μανιασμενος,μεγαλη σφιχτη κωλαρα χαιρεσαι να τη βαρας(με ψωμακια ομως)φουλ-φουλ γλωσσοφιλα,ρουφηγματα γλωσσας παραλιγο να μου τη ξεριζωσει και να μη μπορεσω να τη γλειψω.εχωνε τη γλωσσα της και στο αυτακι μου ενω μου το δαγκωνε που που.η μουναρα της φρεσκοξυρισμενη.τη γυαλισα την εφτυσα να μη τη ματιασω και τη πηρα σεμια σταση χυνωντας βαθια μεσα της σκουζωντας.χαλαρωση κουβεντουλα ντουζακι και δευτερος γυρος μια απ τα ιδια.γαμησακι σε πιο πολλες στασεις και περισσοτερη ωρα ωσπου εχυσα μεσα της ενω τη πηδαγα ανασκελα και ρουφαγα τα δαχτυλα το ποδιων της.ντυθηκε φιλακι ευχες για καλη χρονια πληρωθηκε και αποχωρησε.δεν ειναι μουναρα.ειναι μια κοπελα νορμαλ της διπλανης πορτας επικοινωνιακη που προσπαθει να σε ικανοποιησει.πρωτη φορα περιμενα στο μπαρ του ξενοδοχειου γιατι δεν υπηρχε δωματιο'γαμαει ο κοσμακις'.καλη πρωτοχρονια τα γαμησια συνεχιζονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
9.643
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, anthotypos, eridon1877 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2022
Ηλικία ; Όσο αναγράφεται σε αγγελία;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1