Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 697565
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χροστουμενη κριτική για την υπερδύναμη που ακούει στο όνομα adrianna!. Ραντεβου στο bill πάω ρεσεψιόν λέω το δωμάτιο που μου είχε πει με κοιτάει η κοπέλα μου λέει ψιθυριστά andrianna της κουνάω το κεφάλι κλείνω και πονηρά το μάτι μου δίνει κάρτα πάω δωμάτιο Ετοιμάζομαι και σε λίγα λεπτά ήρθε η καυλα.. μπαίνει και ξεκινάμε στα όρθια ένα τρελό χαμουρεμα την γδυνω και καυλονω πιο πολύ μιας και είχα πει να μου φοράει ζαρτιερες(η μόνη που το το ζήτησα και όντος το έκανε. Σε όσες άλλες το έχω ζητήσει και μου έχουν πει οι όλο κάπου το ξεχνούσαν στην διαδρομή). Κατεβαίνει στα γόνατα μου βγάζει την πετσέτα και εξαφανίζει το καυλι μου με την πιπα της φτισιματα βλέμμα καυλωτικο πορνοσταρικο την σηκώνω την γυρνάω με πρόσωπο στον τοίχο και ξεκινάω ένα όρθιο γαμησι ακούγοντας τζαζ στο ράδιο στην τηλεόραση. Πέρασμα από καναπέ και έτσι όπως την έχω από επάνω μου τις λέω κρατάμε αγκαλιά δεν το περίμενε και τσουπ ο πορνοστάρ την σηκώνω στα όρθια και γαμιωμασταν σαν 20χρονα μιλάμε σου βγάζει όρεξη για πολλά κόλπα η καυλα,συνέχεια στο κρεββάτι όπου μετά από πολύ υδρωτα μας βρήκε το τέλος του πρώτου γύρου. Μπανάκι και κρεβάτι για ανάσες λίγο μπλα μπλα με ερωτήσεις και θέματα ψυχολογικού περιεχομένου κάτι για τα παιδικά της χρόνια χαλαρωσαμε κ λέω άστο θα τα πούμε άλλη φορά δεν έβλεπα 2ο γύρο.. έτσι όπως την χάιδευα στην πλάτη εγώ καθιστός και μιλάγαμε τσουπ βλέπω να περνει τα πάνω του το εργαλείο μου και όπως τις μιλούσα τις τον δίνω στο στόμα ξαφνιάστηκε για δεύτερη φορά κάρφωμα μέχρι δακρύων και πάλι την στολή του πορνοστάρ και στήσιμο στα 4 όπου γέμισα με μέλι το καυλι μου από το υπέροχα υγρά τις μουναρας τις και με όμορφες κινήσεις μπήκα στην τρελή κωλαρα τις,αυτή η τρύπα απλά δεν υπάρχει τρελή αίσθηση για τα χιλιόμετρα που έχει γράψει. Κάρφωμα μέχρι τα αρχιδια χωρίς ίχνος παραπόνου μόνο καυλας και ευχαρίστησης με το βλέμμα τις όταν γυρνούσε και με κοιτούσε σαν να έλεγε "μην τυχών και τελειώσεις συνέχισε " , τέλος βγάζω προφυλακτικό και την χύνω επάνω στα κωλομαγουλα και εμένα να φωνάζει πάρτα μωρή πουτανα πάρτα και αυτή σαν καημένο σκυλάκι να μου λέει οχιιιι όχι εκεί τα ήθελε να τα πάρει στο στόμα η καυλα και της την χάλασα κατά κάποιο τρόπο. Δεν πειράζει τις λέω την επόμενη θα στα δώσω όλα. Και έτσι ανανεωσαμε ραντεβού για την επόμενη φορά. Με λίγα λόγια η γυναικα δεν παίζετε κορμάρα για την ηλικία της Βιζαρες πλαστικές τούμπανο και κωλαρα δίχως αύριο όλα αυτά σε όλο το πακέτο μαζί με την τρέλα και την καυλα που έχει δένει σούπερ το γλυκό σε όλα! Από εμένα είναι ναι σε όλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Petros2004
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
375
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TurboLover, xagnostos2006 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού