Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264371
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Σοφία είναι ναι μια γυναίκα που γεννήθηκε για να κάνει αυτή τη δουλειά. Προσωπικά την έχω συναντήσει 2 φορές εδώ και πολύ καιρό. Ως άτομο βγάζει έναν ερωτισμό με τον τρόπο που σε κοιτάει και έρχεται για να περάσει καλά αυτό είναι δεδομένο το έχουν γράψει όλοι άλλωστε. Αυτό που δεν περίμενα είναι ότι αφού την εγλειψα είδα υγρά στο σεντόνι αυτό δεν το περίμενα όπως και το γεγονός ότι πριν τελειώσει με ρώτησε αν με ενοχλεί να τελειώσει κ εκείνη δεν με έχουν ξαναρωτήσει. Τέλος είναι μια γυναίκα που θα σε προκαλέσει να δώσεις όλη την ενέργεια στο ένα ραντεβού όταν ξεκινήσαμε δεν λειτουργούσε το ερκοντισιον γιατί είχε πέσει το ρεύμα και είχα ιδρώσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
450€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
412
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, THV, elpotero και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2022
Με 3ωρο και 450εβραιους σε ρωταει για να τελειωσει και λεει και ευχαριστω.
23 Δεκεμβρίου, 2022
Ευχαριστώ Αγαπημένε για τα καλα σου λόγια..και για την φροντίδα σου! Φυσικά και θα ρωτάω αν μπορώ γιατί εγω έρχομαι στο ραντεβού να φροντίσω εσένα.. Όχι εσύ εμένα! Φιλιά πολλά, καλές γιορτές με υγεία και αγάπη ♥️
review reaction 1 linear
23 Δεκεμβρίου, 2022
Δεν παίζουν ρόλο τα χρήματα όλοι αναφέρουν τον επαγγελματισμό και την καύλα που βγάζει και σίγουρα θα την έχουν συναντήσει και για 1-2 ώρες άρα θα έχει πάρει λιγότερα χρήματα κ μου έχει συμβεί άλλωστε κ σε μένα να δώσω χρήματα και να μην περάσω καλά κ σε άλλες κοπέλες να είναι καλό το ραντεβού ενώ το ποσό είναι ίδιο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3