Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση μέσα Νοεμβρίου σε hotelli στην Αθήνα γενικά από την αρχή φάνηκε βιαστική το οποίο δεν χαλάρωσε την το ραντεβού ίσα ίσα ψιλό άγχος δημιούργησε. Εγώ προσπάθησα να χαλαρώσω και να το αφήσω στην άκρη,η πρώτη επαφή βλέπεις ένα σχετικά όμορφο μιλφακι της διπλανή πόρτας που στο δρόμο οκ απλά θα κοίταζες και σίγουρα τα μάτια σου θα ξεκίνουσαν πρώτα από το στήθος και μετά στο πρόσωπο.. ,μπαίνει δωμάτιο πάει μπάνιο για φρενάρισμα βγαίνει με μια πετσέτα.. χμμ.. βρε κορίτσια γενικά βάλτε κάνα εσώρουχο σέξι μην βγαίνετε τελείως τσιτσιδι καυλωστε μας κ λίγο να δούμε λίγο τσόντα νόμιζα ότι ήμουν σε ξανα μπουρδελο να γαμησω και να φύγω στο 15το. Άντε το περνάμε και αυτό γιατί ανοίγοντας την πετσέτα εμφανίστηκαν τα πολυπόθητα κανόνια που περιμενα πως και πως..(ως μέγας βυζολαγνος) με το σώμα δεν τρελάθηκα Γιατί ενώ από την μέση και πάνω είναι μια χαρά από την μέση και κάτω είναι σαν να βλέπεις άλλο σώμα πολύ αδύνατο και κάτι χαλούσε την εικόνα. Έρχεται από επάνω μου πετάει τις βυζάρες και αρχίζω το ρούφηγμα δίχως αύριο σε δευτερόλεπτα το καυλι μου κατάρτι! Τρίψιματα χαμουρεμα και κατέβασμα για πιπα που περιμενα και καλύτερη οκ.. πέρασμα σκούφου και τσουπ από επάνω πάρκαρε στο καυλι μου και εγώ να βλέπω τις βυζάρες να παίζουν σαν φρουτάκια σε κουρλοχερι αλλαγή ιεραποστολικό όπου μετά από λίγο κατέθεσα μέσα στο μουνάκι γεμίζοντας το προφυλακτικο με το υγρό μου πυρ!. Μπανάκι και ξανά στον αγώνα με Όχι και τόσο καυλα από την μεριά τις δεν ξέρω αν ήταν το ότι ήταν βιαστική από την αρχή,αν δεν είχε ξυπνήσει καλά,αν βρε παιδάκι μου δεν είχαμε χημεία τι να πω πάντως αλλά διαβάζουμε πολλές φορές και αλλά καταλήγουμε να δούμε. Οκ λοιπόν μια από τα ίδια με τελείωμα στα 4 χωρίς να δοκιμάσω λοκο μιας και δεν μου το έβγαζε. Μπανάκι και Γεια σας . Καταλήγοντας γνώμη μου το Χριστινάκι είναι μια καλή περίπτωση το παλεύει στον αγώνα αλλά Όχι όμως για 100€ δεν ξέρω αν θα την συναντούσα ξανά Γιατί δεν μου άφησε στοιχεία ότι θα με κέρδιζε για να της δώσω άλλη μια ευκαιρία. Την Καλημέρα μου λοιπόν

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Petros2004
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
375
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, SEXTYRHOON, mrtraffic και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2022
Αυτό μου την σπάει και μένα πάνε για ντουζακι και βγαίνουν γυμνές ....θέλουμε στριγκ κάλτσες ψηλοτάκουνα φουλ βαμενη ....τι Κολ γκερλ είναι άμα βαριέται και δεν έχει τουλάχιστον τα απαραίτητα αξεσουάρ μαζί .....και για αυτά πληρώνουμε
review reaction 1 Petros2004, jim28
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1