Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Call-Girls 106155
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβου σε χοτελ των νοτιων προαστιων, χτυπαει τη πορτα στην ωρα της φορωντας μια μαυρη κοντη δερματινη φουστα με ενα δερματινο μπουφαν πανω κ μεγαλες μαυρες μποτες ( αυτες που φοραει στη 1η φωτο ) . Ωραιο σεξι outfit το οποιο πλαισιωνοταν με σεξι εσωρουχα , εξισου μαυρα, απο μεσα .

Ευγενικο κ ευχαριστο πλασμα , η καταγωγη της ειναι απο τη Ριγα ενω εχει και ουκρανικες ριζες απο οτι μου πε, λιγο κουμπωμενη στην αρχη αν κ γρηγορα ξεμπλοκαρε με λιγο χαβαλε . Ξερει αγγλικα αλλα να μιλατε αργα , δε θα χρειαστειετε tsanlator .

Σχετικα με την εμφανιση ειναι πολυ πετιτ-κοντουλα και το καταλαβα οταν εβγαλε τις μποτες , εχει ωραιο προσωπακι με πολυ ομορφα ματια αν και τα χαλασε λιγο με τα τρομπαρισμενα χειλη. Δεν ειναι τοσο υπερβολικα αλλα χανει ποντους και τολμω να πω οτι εμφανισιακα ειναι το μονο που με χαλασε . Ωραιο λεπτο σωμα χωρις να ναι σκινυ , φοβερο κωλαρακι ελαφρως τουρλωτο ( παρακαμψτε τις φωτο που φαινονται μεγαλα τα οπισθια , μικρα κ σφιχτα ειναι ) , περιποιημενα ακρα, μυριζε ομορφα αλλα το κορυφαιο ειναι το στηθος . Φυσικοτατο 3αρι , ουτε ουλες ουτε σημαδια ουτε πετρες ή ολοστρογγυλες πλαστικες μπαλες , απαλο σα πλαστελινη με μικρες ομορφες θηλες , πριν βγαλει τη μπλουζα ορκιζοταν οτι ηταν φυσικο και τη πειραζα , αφου αφαιρεσε ολα τα περιττα ομως κ ξαπλωσε διπλα μου να το περιποιηθω δεν ειχα καμια αμφιβολια πλεον .

Στο σεξακι με ξεκινησε με βαθια ακαποτη πιπα , χωρις δοντι αλλα με λιγο χερι , της ζητησα να περασει και απο μπαλες , πολυ τιμια πιπα το χωνε οσο πιο βαθια στο λαρυγγι μπορουσε αν και ηθελα λιγο πιο αργο ρυθμο . 2 γυροι παιχτηκαν , στο 1ο τελειωσα στα κωλομερια και στο 2ο στα βυζομπαλα , γλωσσοφιλα καθολη τη διαρκεια , πολλες στασεις ειδικα στο 2ο γυρο που αργουσα να χυσω τη ζορισα αλλα ακολουθουσε χωρις να δυσανασχετει πουθενα. Σπατουλαρισμα στο ομορφο μουνακι της στην αρχη που εδειξε να γουσταρει , εχει κλειστο ωραιο μουνακι , συγκρατηστε τη μονο με το τζελ στη καποτα γτ στο 2ο γυρο υπερεβαλε λιγο . Να πω επισης κριμα που δε κανει anal

Πολυ τιμιο εσκορτακι σε ολα του , ντουζακι ταχυτατα πηρε δεν εκλεψε χρονο πουθενα, στα κοπλιμεντα αντιδρουσε με μια συστολη , παρτε πρωτοβουλιες ακολουθει οπου την οδηγησετε , για μενα κανει κ για pse κ για gfe . Δε χωλαινει σε υψηλες στροφες αν και περισσοτερο κουμπωνει λογω σκαριου για λιγο πιο χαμηλες .

Θα φυγει μου ειπε λιγο μετα τη πρωτοχρονια, δε θα τη ξαναπαρω σε αυτο το τουρ αλλα αν ερθει για καλοκαιρι που μου ειπε τοτε ναι γτ το τεστ το περασε αερα .

ΥΓ. Ωραιος ο Βαρουχος για τη κριτικη του στη κοπελα γιατι εξαιτιας του τη προτιμησα . Να σαι καλα ρε αλανι

Αυτα ρε μαγκες , α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.339
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, THV και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού