Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Alicia λοιπον

συνάντηση μιας ώρας με την πανεμορφη κορασιδα που τουράρει στα μέρη μας.

Οι φωτο λίγο την αδικούν’ ειναι ομορφότερη και πιο γλυκιά από κοντά.

Κορμί και στήθος στητό θανατηφόρο, μουνάκι κλειστού τύπου ροζουλι. Ψηλή γύρω στο 1,75εκ. κορμί λαμπάδα

highlight της συνάντησης ήταν όταν της είπα ότι είμαι περίεργος να δω τη κρύβει το μαύρο ολόσωμο φόρεμα όπου με μια φυσικότητα το αφαιρεί και εκεί φανερώθηκε το κορμί λαμπάδα ολόγυμνο

Ανταλλάξαμε στοματικά απολαυστικότατα, πρώτη κατάθεση μέσα της και δεύτερη στα όμορφα βυζάκια της

Κινηθήκαμε καθαρά σε gfe ρυθμούς αλλά στο δεύτερο γύρο ανεβάσαμε ρυθμούς.

‘Εχω μείνει κανά μήνα Βραζιλία και θυμόμουν κάποιες εκφράσεις στα "καριόκα" που χάρηκε όταν τις άκουσε. Γλυκιά κοπέλα.

Το μόνο μειόν: ήταν καθαρή αλλά η μυρωδιά του αιδίου της δεν ήταν μέσα στα αφρόλουτρα οπότε αναδύθηκε μια δυσοσμία και στους δύο γύρους ενώ μπήκε για ντους στα ενδιάμεσα…

Σίγουρα θα την ξαναέβλεπα αν είχα την άνεση για περισσότερο χρόνο. Μου θύμισε μια σχέση που είχα πριν 20 χρόνια και ξανανιώσα ο πορνόγερος!

Τα υπόλοιπα του αγώνα τα κρατάω για μένα ως συνήθως και συμφωνώ με τα θετικά που έχουν αναφερθεί.

@Elganador; έχουμε παρόμοια γούστα σε παρόμοιες στιγμές :)

Επίσης οφείλω να αναφέρω ότι το γραφείο και οι κοπέλες στο κέντρο σούπερ εξυπηρετικές και επαγγελματίες. Το αναφέρω διότι πριν 2 χρόνια είχα μια άτυχη συνεδρία και αναθεώρω με θετικό πρόσχημα αυτά που τότε είχα γράψει.

Χρόνια Πολλά με Υγεία μάγκες μου και καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, THV, kelenor και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2022
Μυρωδια στο αιδοιο...;Μηπως εχει μυκητες φιλε;;
review reaction 1 Katz, hornyasfuck, Larson
19 Δεκεμβρίου, 2022
@arxidakos δεν είδα κάτι όταν κατέβηκα κάτω εκεί - η μυρωδιά μου ήρθε κατά τη διάρκεια της συνουσίας. Ελπίζω να μην έχει πάντως.
review reaction 1 arxidakos, hornyasfuck
20 Δεκεμβρίου, 2022
Εντάξει ρε παιδιά και να χει, πιθανο θα ειναι.. την έχουν πάει τραίνο τη κοπέλα λόγο φτωχών εναλλακτικών... Παίζει να ναι η τοπ εσκορτ τον τελευταίο μήνα, τη βλέπω να παίρνει ρεπό κ να κάνει Χριστούγεννα σε κανά Κουρσεβελ ή Σεντ Μόριτζ.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Katz, Annapurna
21 Δεκεμβρίου, 2022
@arxidakos + Rani37: επειδή ανησύχησα πήγα εχθές σε αφροδισιολόγο και έκανα εξετάσεις - όλα καλά μου είπε. Έλεγξε στόμα και πεος. Προφανώς η κοπέλα πρέπει να έχει κάποιου τύπου κολπίτιδα και σίγουρα συνίσταται να κάνει μια καλλιέργεια. Το πρόβλημα θα ήταν αν δεν υπήρχε προφύλαξη κατά τη διάρκεια του σεξ. Καλύτερο της Fanta είναι το Betadine mouthwash.
review reaction 1 review reaction 3 jason155, hornyasfuck
28 Δεκεμβρίου, 2022
Παίζει να έχει κάποια μορφή κολπιτιδας αν και αν είχε κάτι σοβαρό (χλαμυδια ξερω γω)θα πόναγε πολυ κατά την διάρκεια του σεξ. Όπως και να χει καλά έκανες που πήγες και κοιταχτηκες , αν και ήσουν τρομερά τολμηρός που έκανες μακροβούτι παρόλο την μυρωδιά, μπελαλης.
review reaction 1 hornyasfuck, Katz
29 Δεκεμβρίου, 2022
@jason155: το μακροβούτι το έκανα στην αρχή και δεν μύριζε άσχημα αλλά ούτε είδα κάτι περίεργο… η δυσοσμία του «ψαριού» βγήκε κατά τη διάρκεια της διείσδυσης. Θορυβήθηκα πραγματικά και πήγα για εξετάσεις όπου μου πήραν και αίμα για έλεγχο. Ευτυχώς όλα καλά. Συνομιλώντας με την αφροδισιολόγο μου είπε ότι η δυσοσμία «ψαριού» σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό αλλά μπορεί να οφείλεται σε απλυσιά, κακό φαγητό, στρες αλλά το σίγουρο είναι ότι πρέπει να κάνει μια καλλιέργεια για να το ελέγξει και η ίδια. Τηλεφωνησα και στο γραφείο και τους ενημέρωσα όπως όφειλα. Τωρα αν κάποιος μύστης έκανε πινέλο ακάποτο σίγουρα πρέπει να το κοιτάξει/ αυτά ούτε για αστείο δεν τα κάνω και ήταν μια καλή προειδοποίηση για να είμαι/είμαστε πιο προσεκτικοί.
review reaction 1 hornyasfuck, jason155
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6