Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απο την αρχη φανηκε οτι δεν ηρθε για πολλα πολλα . Αποσταση ορθια και αμηχανα και ζητησε τα λεφτα πριν βγαλει το παλτο. Το παλτο τελικα το εφαγα εγω. Γιατι ενω με παρα πολυ προσπαθεια την επεισα να χαλαρωσει και μετα απο πολλη ωρα καταφερα να παρω χαμογελα και φιλικη διαθεση φανηκε οτι ειχε ερθει για κοροιδια. Οταν δε καταλαβα οτι δεν εχουμε να κανουμε με το πιο καθαρο κοριτσι εκει ξενερωσα αρκετα.. σε σημειο που εγω αν μυρισω κατι ασχημο δεν λειτουργω. με το ζορι κατι πηγε να γινει αλλα πανω στην δυσοσμια το μισο μπουκαλι λιπαντικο αποτελειωσε καθε εννοια και μυρωδιας αλλα και αισθησης. Με λιγα λογια τυπικη πανεμορφη κοπελα απο κολομβια που δεν πειραξε το σωμα της και ειναι πολυ ωραιο αλλα πειραξε το κατα πως εγω υποπτευομαι ομορφο στηθος και το μεγαλωσε αλλα το χαλασε.
Πρεπει να τις υποχρεωνουν να κανουν μπανιο μολις ερχονται γιατι ηρθε απλυτη και εφυγε φυσικα ακομα πιο απλυτη 10 λεπτα πιο νωρις και ενω δεν εκανε τη δουλεια της και εμεινα ανικανοποιητος .... για τον επομενο ατυχο . ενα μαθημα απο τη βραζιλια της χρειαζεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.961
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, HoneyVoskos, Rossonero1990 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2022
πραγματικα παρα τον μυθο οτι κεντανε στο σεξ
οι λατινες ειναι λαχειο
και οι πλεον αλλοπροσαλες
G
geroksouras
review reaction 1 Johnstef, hornyasfuck, el_pero και 2 άλλα μέλη
14 Δεκεμβρίου, 2022
Οι κριτικες για λατινες και Αθηνα αλλα και Θεσσαλονικη περισσοτερο μοιαζουν με ευγενικες ληστειες παρα με εσκορτιλικι. Περιεργα πραγματα...Money Mouth
review reaction 1 Johnstef, Yagulas, Rossonero1990 και 1 ακόμα μέλος
14 Δεκεμβρίου, 2022
Φιλαράκι κατ' αρχήν κρίμα που δεν πέρασες καλά....(φαίνεται ωραίο μουνί).
Αλλά στο χέρι μας είναι...
Δεν νιώθεις καλά από την αρχή του ραντεβού? νιώθεις ότι δεν το έχει? βλέπεις ότι βρωμάει με το που ξεκίνησες....ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ και χώστα κανονικά(να δεις πως θα αλλάξει συμπεριφορά και κανόνες το που....κι - ΔΗΛ., τι ? χάρη μας κάνουν, δε κατάλαβα...???????
Γι΄αυτό τα λεφτά στο τέλος, ή τα δείχνεις ότι υπάρχουν διαθέσιμα σε μία γωνία...εκεί θα ζοριστεί να ιδρώσει την φανέλα για να αξίζει το "δώρο".

Τα σέβη μου!!!
review reaction 1 old boy, hornyasfuck
14 Δεκεμβρίου, 2022
Guys ευχαριστω για την σεβαστη σας αποψη .
Αλλα το καλυτερο που μπορεις να κανεις σε καθε περιπτωση ειναι
1. Να κανεις σωστες επιλογες αφου μελετησεις καλα
2. Να μην μπεις σε μεγαλες αντεγλησεις και ξενερωσεις.
3. Να προσπαθήσεις να ξεκλειδωσεις με καλη συμπεριφορά.
4. Μερικες φορες χανεις αλλα παλι ολα καλα αφου εχει και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκάλια.
Λατινες καλες αμα πετυχεις καλη . Βραζιλιανες καλυτερες συνηθως .
review reaction 1 Johnstef, hornyasfuck
15 Δεκεμβρίου, 2022
Εγώ σου είπα τι να κάνεις (ειδικά με γραφεία) και μετά αν χτυπάει το τηλ σου σε αυτούς, να δεις τι ωραία θα περνάς μάγκα μου.....!!!

review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5