Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 77 10
Call-Girls 179198
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ένα ξέφρενο ΣΚ στη Σόφια, με non stop sex και άλλα κόλπα, δεν πίστευα ότι θα ήμουν σε αυτήν την ξέφρενη κατάσταση Δευτεριάτικα. Το συζήτησα με τα φιλαράκια μου και η διάγνωση ήταν μια. Ότι ο έχθρος του σεξ είναι το περισσότερο σεξ. Έτσι ενέδωσα στον εχθρό και σχημάτισα το νούμερο του glamour όπου η ευγενική και πάντα χαρούμενη τηλεφωνήτρια αφού μου πρότεινε τα διάθεσιμα κορίτσια, εγώ σαν καλσσικός μαλάκας ρώτησα για ένα όνομα που δεν έβλεπα στα διαθέσιμα. Αυτό της Λορένας, μιας και καιρό προσπαθώ να τη συναντήσω. Για καλή μου τύχη ήταν και η Λορένα διαθέσιμη και κανονίστηκαν τα διαδικαστικά. Με έτρωγε να σας πω την αλήθεια μια αγωνία μιας και οι απόψεις ήταν μοιρασμένες. Δεν άργησε να εμφανιστεί η κοπέλα. Πρώτη εντύπωση θετικότατη!! Ντύσιμπ υπερκλασσάτο, με δερμάτινο παντελόνι, ωραία μπλούζα με ντεκολτέ που τόνιζε το υπεροχο στήθος της, άσπρες ψηλοτάκουνες γόβες, που τόσο "αέρα" προσθέτει στη γυναίκα. Πρόσωπο όμορφο, με υπέροχα μάτια και χαρακτηριστικά ακριβώς όπως στις φώτος. Σε μένα ήρθε όμορφα και διακριτικά βαμμένη με τα μαλλιά της αφημένα ελεύθερα κάτω. Από την αρχή πολύ φιλική, θερμή, καλή γνώση Αγγλικών, πολύ καλή συζήτηση, έσπασε ο πάγος εύκολα και νιώσαμε άνετα και οι δύο.

Όπως μιλάγαμε, δέχτηκα προμελετημένη επίθεση στον καναπέ με απίστευτα γλωσσόφιλα και με καβάλησε και άρχισε να με γδύνει ενώ συνέχιζε να με φιλάει και να με γλείφει στο λαιμό. Ώπα λέω μισό κοπελιά θα ξεχάσουμε κ αυτά που ξέρουμε. Την παίρνω αγκαλιά όπως ήμαστε και τη μεταφέρω στο κρεβάτι και παίρνω το παιχνίδι πάνω μου. Τη γδύνω αισθησιακά, απελευθερώνω το στήθος της που πραγμτικά είναι χάρμα οφθλμών, φυσικό 3άρι, στη θέση του με ανταποκρίσιμες ρώγες. Πολλά φιλιά συνέχεια, με χρήση γλώσσας. Κατέβηκα χαμηλά, και άρχισα να ασχολούμαι με το μουνάκι της, που είναι περιποιημένο, καθαρό με μια γραμμούλα τριχούλες που το κάνει πιο σέξυ. Σε αντίθεση με όσα έχουν πει κατά καιρούς συναγωνιστές, σε εμένα άραξε στο γλειφομούνι, κουνιόταν ρυθμικά, με πιέζε στο κεφάλι, αναστέναζε ωραία. Στο ενδιάμεσο είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ και με τα όμορφα πατουσάκια της με το γαλλικό πεντικιούρ και καταλαβαίνοντας το τι και πως, μόνη της άρχισε να μου κάνει ένα απολαυστικό footjob στο ήδη ερεθισμένο μου πέος. Στη συνέχεια ανέλαβε εκείνη δράση, με πέρασε μια στρώση πρώτα με μωρομάντηλο και ξεκίνησε μια απολαυστικότατη πίπα. Περιποίηση και της οικογένειας, χρήση γλώσσας, σάλιου, δεκτική στις υποδείξεις μου, μετά εγώ όρθιος κ εκείνη στο κρεβάτι να συνεχίσει το έργο. Πραγματικά εξαιρετικό στοματικό....

Πέρασμα καπότας, έβαλε λίγη κρέμα στο προφυλακτικό για να τσουλήσει πιο εύκολα κ να μην ερεθιστεί ο κόλπος της όπως μου είπε...Πρώτη στάση ιεραποστολικά. Αργή διείσδυση, πραγματικά στενός κόλπος, άριστη αίσθηση. Τα κορμια και τα στόματά μας συνέχεια ενωμένα. Αισθησιακός ρυθμός που σταδιακά ανέβηκε και έγινε πιο έντονος. Σωστή ανταπόκριση, όμορφα βογγητά χωρίς θεατρινισμούς. Επόμενη στάση στα 4, με ωραίο στήσιμο, επιδίωκε φουλ διείσδυση, ενω΄της είχα πιάσει κ μαλακά τα μαλλιά και την τράβαγα στο μέρος μου. Ζεσταθήκαμε και οι δύο και το σχολίασε λέγοντας ότι μάλλον θα πρέπει να με πληρώσει εκείνη τελικά... Ολιγόλπετο διάλειμμα όπου σα γόνατα εκείνη στο πάτωμα κ γω στην άκρη του κρεβατιού, συνέχισε να με τσιμπουκώνει τρελλά αισθησιακά, να σαλιώνει και να παίζει με τα @@...Ζούσα πραγματικά την απόλυτη πίπα...Ξανά φιλιά, αγκαλιές και νέο προφυλακτικό και ήρθε πάνω μου και με καβάλησε με ένταση. Έδωσε ρυθμό δυνατό, δυνατά καρφώματα και το στήθος της τόσο σέξυ και γαμάτο, δεν το χόρταινα. Ξανά ιεραποστολικό, με τα πόδια της σηκωμένα κ ενωμένα μπροστά μου όπου και ξανασχολήθηκα με τα πατουσάκια της κάτι που της αρέσει όπως μου είπε...Μην αντέχοντας άλλο, έβγαλα το προφυλακτικό, σηκώθηκα όρθιος κ εκείνη στα γόνατα συνέχισε την θεσπέσια περιποίησή της και το τέλος ήρθε ηδονικά στο υπέροχο στήθος της, κάτι που είχα χρόνια ομολοφγουμένως να κάνω, μιας κ η κοπέλα δεν κάνει τελειωτικό πρόσωπο κ στόμα, αλλά δε με χάλασε καθόλου..Ισα ίσα έχει κ αυτό τη χάρη του...

Η Λορένα ήταν μια πραγματικά καλή επιλογή, όμορφη κοπέλα,προσεγμένη στη λεπτομέρεια, πεντακάθαρη, ευχάριστη παρέα σε κάθε στιγμή του ραντεβού και πραγματικά τολμώ να πω ότι μου έδωσε πολλά παραπάνω από όσα περίμενα ότι μπορεί να δώσει. Ειδικά το στοματικό της με εξέπληξε αλλά και το πάθος της και μου πήρε μακριά τις καύλες μου και με χαλάρωσε τρομερά. Είναι μια σίγουρη επιλογή όταν θες να περάσεις καλά χωρίς αγωνίες και στρες...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, doc_lin, Yagulas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2022
Τίμια Ρουμανική σχολή αλλά χωρίς CIM και COF ...
review reaction 1 review reaction 3 lagonisian, Elganador, hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2022
Κάτι έχουν οι Ρουμάνες και είναι πολύ ερωτικές. Θα τιμηθεί ξανά.
review reaction 1 lagonisian, Elganador
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2