Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μεγάλη αποχή από το άθλημα , αποφάσισα για μια διαφορετική λατινοαμερικάνικη εμπειρία. Το παρελθόν μου, μου έλεγε να προσέξω σχετικά με κοπέλες από αυτή την χώρα καθώς δεν είχα και τις καλύτερες εμπειρίες. Ευτυχώς έπεσα έξω. Κορίτσι με πολύ όμορφο πρόσωπο και ωραίο χαμόγελο. Ευδιάθετη, χαμογελαστή και με σκοπό να σε κάνει να περάσεις καλά. Εκπέμπει μεγάλο ερωτισμό, και ειδικά όταν μιλάει την γλώσσα της. Το μόνο δύσκολο είναι η επικοινωνία. Λίγα αγγλικά, αλλά να είναι καλά αυτός που εφηύρε το google translate. Σεξ 2 φορές, με βαθιά γλωσσόφιλα και μέτρια πίπα. Στον αγώνα δυνατή, παίρνοντας κάποιες πρωτοβουλίες. Να της πείτε να σας καβαλήσει. Θα καταλάβετε γιατί. Ωραίο κωλαράκι και δυάρι βυζί, που ανταποκρίνεται στην όλη φάση. Αξίζει να αναφέρω πως είναι πεντακάθαρη. Συγκεκριμένα από τις πιο καθαρές κοπέλες που έχω συναντήσει. Το ντύσιμο της επίσης είναι πολύ κυριλέ. Αν την πετύχετε έξω δεν θα σας κάνει σε καμία εντύπωση για βίζιτα. Γενικά μια πολύ ωραία ευχάριστη ώρα με ένα πολύ καλό σεξ. Να γαμάτε μάγκες. Φιλιά πολλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, maradona7, TOMCRUISE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού