Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σώμα ότι βλέπετε χωρίς τη λάμψη, γενικά δεν ξεκινήσε καλά η συνάντηση λίγο κρύο το κλίμα, αλλά στη συνέχεια βρήκαμε ρυθμό. Πάρα πολύ καλή πίπα, social στα ημίχρονα με google translate. Αρκετό τζελ, δεν τρελάθηκα στην πράξη οκ τίποτα το ιδιαίτερο. Τυπικά πράγματα δεν με ενθουσίασε κάτι ιδιαίτερα, αλλά παραμένει μια καλή επιλογή. Το πρόσωπο απο κοντά δεν είναι τόσο ωραίο, είναι αρκετά καθημερινό. Κρατάω ότι το στοματικό ήταν φοβερό και δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερα αρνητικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
MpleMaimou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
586
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, VipAthensGirls, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2022
Φίλος πρόσεχε. Κόλλησα αφροδισιακό . Κάνε εξετάσεις άμεσα αν δεν έχεις κάνει γιατί μου πε ο γιατρός πως μπορεί να μην έχεις συμπτώματα και να εκδηλωθούν μετά από μήνα ++. Επίσης μου είπε να αποφύγεις οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή. Έχω γράψει λεπτομέρειες κάτω από τη κριτική μου
review reaction 1 review reaction 5 hornyasfuck, VipAthensGirls, MpleMaimou
21 Δεκεμβρίου, 2022
Λυπούμαστε παρά πολύ
Που υπάρχουν άνθρωποι που αναρτούν κατηγορίες που είναι ψευδείς μόνο και μόνο επειδή θέλουν να βλάψουν ένα πρακτορείο!
Η Κοπέλα είναι ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ 100% κι αν κολλήσατε κύριε από κάπου άλλου θα πρέπει να
Το ψάξετε παραπάνω καθώς δεν είναι από τη Μελίσσα !
Καλές Γιορτές σε όλους το κορίτσι είναι φουλ καθημερινά
Υγιέστατη χαμογελαστή κι αν δεν αρέσει αυτό λυπάμαι αλλά έτσι θα συνεχίσουμε !
review reaction 6 hornyasfuck
24 Δεκεμβρίου, 2022
VipAthensGirls τώρα είδα το μήνυμα που γράψατε! Σε τόσα σχόλια δεν σας έδωσα καμία ευθύνη αλλά πραγματικά είστε ό,τι πιο αντιεπαγγελματικό υπάρχει για να μη πω τίποτα άλλο! Ούτε μία στιγμή δεν σας ενδιέφερε να προστατέψετε τον κόσμο και τις κοπέλες παρά μονάχα να με βγάλετε ψεύτη!

Ψευδείς δηλώσεις με χυδαία ψέμματα, βαλτές/ψεύτικες κριτικές για να καλυφθείτε και μηδέν ενδιαφέρον να ειδοποιήσετε τον κόσμο από το site και από τηλέφωνα για ό,τι έγινε!

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!

Εδώ έχω link με ένα σχόλιο μου στις 23 Δεκεμβρίου 2022 που γράφω με λεπτομέρεια γιατί είμαι σίγουρος πως έγινε από τη κοπέλα και γιατί είμαι σίγουρος πως το γραφείο πάει να τα μπαλώσει λέγοντας ψέμματα.... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!

https://www.bourdela.com/catalog/discussions/review/?page=2&id=96778&limit=10

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3