Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 79 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 186174
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ικανοποιητικη αυναντηση θα ελεγα με την Ρουμανα φιλη μας.Πολλες φορες στην Ελλαδα πλεον γνωριμη σε πολλους.Δεν θα διαφωνησω με κανενα απο τους συναγωνιστες περιεργως.Κατι ελειπε απο την συναντηση υπηρχε μια περιεργη ατμοσφαιρα ενω συνολικα εφυγα ικανοποιημενος δις και μαλιστα ευκολα.Απο την αρχη λοιπον για τα τεχνοκρατικα.Υποδοχη αβαφη με ενα απλο φορεμα.Το προσωπο ειναι των φωτογραφιων αλλα χωρις την λαμψη και δυστηχως η λαμψη μετραει...το μαλλι εξτενσιον κακο και καλο ειναι να μην το ταλαιπωρειται.Επισης το ipos βρωμαγε σε ολο το δωματιο.Σωμα τουμπανο ,με στηθος φοβερο και κωλο απιστευτο οπως εχουν ολα τα κοντοπουτανα ,αλλα επειδη ειναι ολα φυσικα ανευ γυμναστικης προβλεπω προβλημα συντομα ιδιως στο στηθος.Διαθεση φαινοταν εξαρχης φουλ επαγγελματικη αλλα δεν με πειραξε για αυτο πηγα.Ρωτησε και εμενα αν θελω πιπα με η χωρις ,η οποια δεν ηταν η φοβερη που αναφερουν αλλα με χερι χωρις παιχνιδια και κυριως χωρις κανενα στησιμο να γουσταρουμε το κορμι που μας πιπωνει.Ωραιο μαλλιαρο περιποιημενο γατακι που δεχεται δακτυλο με προσοχη (δεν κατεβηκα λογω προαισθηματος θα πω μετα γιατι) και χρησιμοποιει λιπαντικο λιγο για την διεισδυση.1ος γυρος απο πανω να βλεπω τα βυζια καλος και εντονος.Επαγγελματικο σκουπισμα με μωρομαντυλο στο πουλι και στο γατι της και λιγο μασαζ με παρλα πριν τον δευτερο γυρο.Δυσκολια ελαφρως στην συνομιλια λογω φωνης και αγγλικων αλλα στα Κατσικογάμης ξεχαστηκαν ολα.Μετα ειχαμε απλες διαδικασιες ,ευχαριστω ,μπανιο μου (εγω 2 φορες αυτη ποτε, κατι ηξερα για το γατι Καφές),λεφτα φιλακι γεια σας.Κατι ελειπε ,παραπονο δεν εχω αλλα πρεπει να παω με αλλη να γουσταρω δυνατα.Το γραφειο αριστο.Αυτα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, THV, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού